reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No to zacznę się pakować dziś :laugh2: A zaraz jadę prywanltnie na ktg bo coś mi się nie podoba lepiej sprawdzić A w piątek już wizyta u swojej doktor więc niech szybko leci :)

A Ty już niedługo przytulisz te swoje Księżniczki ❤

Koniecznie daj znać po ktg. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje. Mój ma dziś taki dzień lenia,ze mniej się rusza więc to chyba normalne (ale stresujące).
 
Moja dostaje oliwe z oliwek ( tak na oko łyżeczkę od herbaty do każdego obiadu)
Na 7 " urodziny" dostanie piętkę chleba i nowe warzywa .
Kremy bedzie jeść nadal z czasem do tych kremów dostanie mini kluseczki lub mieso pokrojone w kosteczke .
 
IMG-20180703-WA0005.jpg
wlasnie tata przyslał zdjecie beda owocki .
 

Załączniki

  • IMG-20180703-WA0005.jpg
    IMG-20180703-WA0005.jpg
    122,8 KB · Wyświetleń: 460
reklama
Hej kobietki dziś w nocy byłam na ip.Przestalam sikac a potem poleciało mi coś jeszcze byłam pewna że to wody plodowe ale nie.Zrobili ktg i zbadali wypuścili do domu.Jutro rano następne jeśli coś rozwarcie ruszyło to zostane jeśli nie w czwartek wywołanie.Licze że coś ruszyło bo na pogotowiu było prawie 2 a rano 1.No zobaczymy.
 
Do góry