reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To blw - to dziecko chyba musi samo siedzieć ?
Tak. Powinno siedziec samo, albo miec min skonczone 6miesiecy.
Mam przyjaciolke, ktora od poczatku to sotosowala, marchewke podala w kawaleczkach. Dla mnie troche masakra, alw ja tez szybko wprowadzilam kawalki. Chociaz papki tez jadla bardzo dlugo, po prostu dawalam i tak i tak.
 
reklama
Kochana a czy to nie czop?? Staraj sie wiecej leżę bo jeszcze na Was troszkę za wcześnie. W domu już wszystko gotowe??
Właśnie nie wiem... :( wizyta w piątek dopiero .. dziś siadam i zamawiam w aptece gemini bo mam odłożone w koszyczku ale trzeba zrobić porządek :p :D ale ogólnie to praktycznie ogarnięte ale torby jeszcze nie spakowałam bo nawet nie wiem jak się do tego zabrać :D
Ciekawe jaki dziś będzie dzień...
 
Właśnie nie wiem... :( wizyta w piątek dopiero .. dziś siadam i zamawiam w aptece gemini bo mam odłożone w koszyczku ale trzeba zrobić porządek [emoji14] :D ale ogólnie to praktycznie ogarnięte ale torby jeszcze nie spakowałam bo nawet nie wiem jak się do tego zabrać :D
Ciekawe jaki dziś będzie dzień...
Nie chce Cię straszyć ale czas najwyższy na spakowanie torby ;-)
 
Nie chce Cię straszyć ale czas najwyższy na spakowanie torby ;-)
No to nie strasz :p a masz też takoe dni , że Małe są mniej aktywna ? Mnie moja wczoraj doprowadziła do nerwicy :laugh2: dzis tez nie jest jakaś ruchliwa ..cos tam dostanę z nogi, wypnie się ale wiesz.. :p A wszystko jej wczoraj dałam...i góralka zjadłam i 2 lody i ciastka i nawet puszkę coli i dama poprostu nic :szok: wczoraj zrobiłam ciasto i powiedziałam jej wieczorem jak już lezelismy w łóżku, że jutro ciasta nie dostanie jak tak dalej bedzi3 to akurat mąż trzymał rękę na brzuchu to jak kopnela i się wypiela to się przestraszył :laugh2: :laugh2::laugh2:

Zaraz siadam i kończę zamówienie :laugh2:
 
Jesli chcesz blw to w kawaleczkach, ale to juz wyzsza szkola jazdy.
Gotujesz, dodajesz wode i tluszcz (oliwa, maslo, co lubisz), blendujesz i gotowe.
A to dodaje sie tluszcz do tego[emoji33] po co? Ile? Co najlepiej? I to przed miksowaniem czy po?
Codziennie? Ale wiesz, ze marchewka sie nie spiera? [emoji23][emoji38]
Oj mnostwo zabawy przed Wami [emoji6][emoji2]
A moge i codziennie[emoji23] albo go folia obtocze
Czyli rozumiem ze bujaczka juz nie sprzedam jak mala wyrosnie[emoji23] no chyba ze ktos uwierzy w nowy design[emoji1]
Tak. Powinno siedziec samo, albo miec min skonczone 6miesiecy.
Mam przyjaciolke, ktora od poczatku to sotosowala, marchewke podala w kawaleczkach. Dla mnie troche masakra, alw ja tez szybko wprowadzilam kawalki. Chociaz papki tez jadla bardzo dlugo, po prostu dawalam i tak i tak.
No wlasnie to blw musze poczytac ale z tego co kiedys czytalam to tak jak piszesz bym wolala zrobic czyli i tak i tak. Papki swoja droga a kawalki do zabawy i niech probuje
 
A to dodaje sie tluszcz do tego[emoji33] po co? Ile? Co najlepiej? I to przed miksowaniem czy po?A moge i codziennie[emoji23] albo go folia obtocze
Czyli rozumiem ze bujaczka juz nie sprzedam jak mala wyrosnie[emoji23] no chyba ze ktos uwierzy w nowy design[emoji1]No wlasnie to blw musze poczytac ale z tego co kiedys czytalam to tak jak piszesz bym wolala zrobic czyli i tak i tak. Papki swoja droga a kawalki do zabawy i niech probuje
Tluszcz po to, zeby witaminy z warzyw sie dobrze przyswajaly. Mozesz dodac przed lub po blendowaniu, to bez roznicy.[emoji4]
 
No to nie strasz [emoji14] a masz też takoe dni , że Małe są mniej aktywna ? Mnie moja wczoraj doprowadziła do nerwicy :laugh2: dzis tez nie jest jakaś ruchliwa ..cos tam dostanę z nogi, wypnie się ale wiesz.. [emoji14] A wszystko jej wczoraj dałam...i góralka zjadłam i 2 lody i ciastka i nawet puszkę coli i dama poprostu nic :szok: wczoraj zrobiłam ciasto i powiedziałam jej wieczorem jak już lezelismy w łóżku, że jutro ciasta nie dostanie jak tak dalej bedzi3 to akurat mąż trzymał rękę na brzuchu to jak kopnela i się wypiela to się przestraszył :laugh2: :laugh2::laugh2:

Zaraz siadam i kończę zamówienie :laugh2:
Też mam takie dni. U mnie w niedziele był niesamowity spokój i bardzo mi się to nie podobało. Za to wczoraj nadrobily za spokojną niedzielę [emoji23] nie strasze ale lepiej być jzu przygotowaną;-) ja mam jeszcze troche prania do ogarniecia... a tak to wszystko juz jest [emoji173]
 
Też mam takie dni. U mnie w niedziele był niesamowity spokój i bardzo mi się to nie podobało. Za to wczoraj nadrobily za spokojną niedzielę [emoji23] nie strasze ale lepiej być jzu przygotowaną;-) ja mam jeszcze troche prania do ogarniecia... a tak to wszystko juz jest [emoji173]
No to zacznę się pakować dziś :laugh2: A zaraz jadę prywanltnie na ktg bo coś mi się nie podoba lepiej sprawdzić A w piątek już wizyta u swojej doktor więc niech szybko leci :)

A Ty już niedługo przytulisz te swoje Księżniczki ❤
 
reklama
No to zacznę się pakować dziś :laugh2: A zaraz jadę prywanltnie na ktg bo coś mi się nie podoba lepiej sprawdzić A w piątek już wizyta u swojej doktor więc niech szybko leci :)

A Ty już niedługo przytulisz te swoje Księżniczki [emoji173]
To koniecznie daj znać od razu po. Powodzenia [emoji110][emoji110][emoji110]
No już nie mogę się doczekać. Czas leciał tak szybko, a teraz te ostatnie tygodnie to trwają i trwają...
 
Do góry