reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czyli dziewczyny na poczatku gotuje marchewke i miksuje z odrobina wody i to je? Czy od razu jako pierwsze dac jej kawalki zeby sobie rozciapkala?
 
Bujaczek sie rozklada, ale wspolczuje przy praniu [emoji38] Chyba, ze masz spokojniejsze dziecie niz ja... [emoji16]
Dziecko nie moze lezec, musi prawie siedziec, zeby sie nie zakrztusic. Fotelik samochodowy jest niebezpieczny do karmienia.
Calosc moge w pralce prac siec luz[emoji6]

Juz nie moge sie doczekac az sie cala upapra marchewka[emoji23]
 
Czyli dziewczyny na poczatku gotuje marchewke i miksuje z odrobina wody i to je? Czy od razu jako pierwsze dac jej kawalki zeby sobie rozciapkala?
Jesli chcesz blw to w kawaleczkach, ale to juz wyzsza szkola jazdy.
Gotujesz, dodajesz wode i tluszcz (oliwa, maslo, co lubisz), blendujesz i gotowe.
 
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] bateria mi padala i mialam przyciemniony ekran i ja tam widzialam melona i jablka i to co mieso to myslalam ze to jakis jogurt czy cos[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
A ja myslalam, ze to kalafior [emoji4] Moja uwielbiala zanim warzywa staly sie wrogiem [emoji38]
 
Co wy z Tymi owocami to sa obiady warzywa pierwsze obiady wiec ziemniak marchewka indyk .
Ale tak owoce jje od 5 mż
Jabłko banan pomarancz
Teraz jje arbuz melon .
Obiady i owoce od poczatku jje łyzka jakos tak chce by uczyła sie nowych rzeczy.
Pisalam ostatnio gapo
Jje 5 posiłkow
1 mleko + kaszka butelka ze smoczkiem do kaszki lub łyzeczka
2 surowe owoce blendowane + łyzka kaszki łyżeczka
3 obiad łyzeczka
4Mleko butla
Owoc gryzsk Zobacz załącznik 873172
5 Mleko butla
Aaa ok ok przepraszam już czytam z większą uwaga :-) Ty masz zapewne dostęp do świeżych owoców i dużo lepszych niz nasze :-))
Ale bedziemy i my cos kombinować ;-)
 
reklama
Do góry