reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@kredka82 my mamy zalecenie od fizjo by ją karmić trzymając u siebie na kolanach. Ogólnie krzesełka do karmienia bywają regulowane albo na te parę minut dziennie możesz posadzić dziecko bo ważne jest by nie miało możliwości się zakrztusić. W krzesełkach bujaczkach też ludzie karmią
 
reklama
Dzieki zajrze bo zielonego pojecia nie mam jak zaczacO widzisz. Zastanawialam sie czy kupowac elektryczny parowar czy garnki? Ale mieso normalnie w wodzie?Ewunka te mialas? Bo ja je ostatnio kupilam i sie zastanawialam czy beda fajneJa tez nie rozumie jak mozna zyc bez czekolady!To ile sie daje jak sie zaczyna rozszerzac? A dodajecie wode do tego co zmiksowane czy to takie geste?A powiedz cos wiecej[emoji6] to musi byc mega wygodne

My za miesiac konczymy 4 miesiace i wtedy zaczniemy rozszerzanie. Jeszcze nie wiem czy nie odczekam troszke ale z drugiej strony skoro Sara juz ma 6,5kg to moze faktycznie mozemy po 4m zaczac?

A jak karmocie dzieci ktore nie siadaja? W fotelikach samochodowych?Zobacz załącznik 873098
Kredko bron Boze w foteliku. Kupujesz krzesleko do karmienia takie, ktore sie rozklada i "otula" malucha. Ale m in dlatego 4 miesiace to wczesnie. 5miesieczne dziecko samo nie siedzi, ale w takim foteliku radzi sobie bez problemu.
Rozszerzanie jest naprawde proste, wystarczy troche poczytac. A do warzyw dodajesz wode z gotowania, zeby uzyskac odpowiednia konsystencje. Ja dlugo robilam na parze, bo lepiej smakuje.

A co do fotelika to ja mam Romer Britax Dualfix Isize i jest boski, choc ku#&%sko drogi [emoji23]
 
Hej kochane, dawno się nie udzielałam ale czytam ❤ dzis zaczelysmy 34tc ( 33+0) trochę boli kręgosłup i podbrzusze..ogolnie mam bardzo ciężki dzień i mała chyba też bo jest mniej aktywna już ostatnio:(

Dziś na wkladce miałam jakiegoś "gluta" .. wczoraj też był ale jakoś się nie zastanawialam .. wizyta dopiero w piątek..
 
Hej kochane, dawno się nie udzielałam ale czytam ❤ dzis zaczelysmy 34tc ( 33+0) trochę boli kręgosłup i podbrzusze..ogolnie mam bardzo ciężki dzień i mała chyba też bo jest mniej aktywna już ostatnio:(

Dziś na wkladce miałam jakiegoś "gluta" .. wczoraj też był ale jakoś się nie zastanawialam .. wizyta dopiero w piątek..
Gluta?hmm może czop bo to właśnie taki glut który stopniowo wypada.Tyljo u mnie zaczął dosyć pozniej
 
Dzieki zajrze bo zielonego pojecia nie mam jak zaczacO widzisz. Zastanawialam sie czy kupowac elektryczny parowar czy garnki? Ale mieso normalnie w wodzie?Ewunka te mialas? Bo ja je ostatnio kupilam i sie zastanawialam czy beda fajneJa tez nie rozumie jak mozna zyc bez czekolady!To ile sie daje jak sie zaczyna rozszerzac? A dodajecie wode do tego co zmiksowane czy to takie geste?A powiedz cos wiecej[emoji6] to musi byc mega wygodne

My za miesiac konczymy 4 miesiace i wtedy zaczniemy rozszerzanie. Jeszcze nie wiem czy nie odczekam troszke ale z drugiej strony skoro Sara juz ma 6,5kg to moze faktycznie mozemy po 4m zaczac?

A jak karmocie dzieci ktore nie siadaja? W fotelikach samochodowych?Zobacz załącznik 873098
Ja w lezaczkach karmie. Powiem. Ci ze ja jestem z tych garnków zadowolona. Tylko szukałam takiego co ma dużą średnicę i jest głęboki i ma dużo wsadow co za jednym razem dużo warzyw nagotuje [emoji6] co by obiadki różne smaki miały [emoji2]
 
Dzieki zajrze bo zielonego pojecia nie mam jak zaczacO widzisz. Zastanawialam sie czy kupowac elektryczny parowar czy garnki? Ale mieso normalnie w wodzie?Ewunka te mialas? Bo ja je ostatnio kupilam i sie zastanawialam czy beda fajneJa tez nie rozumie jak mozna zyc bez czekolady!To ile sie daje jak sie zaczyna rozszerzac? A dodajecie wode do tego co zmiksowane czy to takie geste?A powiedz cos wiecej[emoji6] to musi byc mega wygodne

My za miesiac konczymy 4 miesiace i wtedy zaczniemy rozszerzanie. Jeszcze nie wiem czy nie odczekam troszke ale z drugiej strony skoro Sara juz ma 6,5kg to moze faktycznie mozemy po 4m zaczac?

A jak karmocie dzieci ktore nie siadaja? W fotelikach samochodowych?Zobacz załącznik 873098
Ja miałam inne te do mleka :laugh2:Ale mleko było zjadane na bieżaco :rolleyes2:i ich nie uzyłam . Wole zdecydowanie szklane szklanki po nutelli lub sloiczki po zjedzonych juz obiadkach .Moja jje w hustawce :-p mam krzesełko do karmienia ale juz dla dzieci ktore siedza wiec sobie czeka .Na poczatku dawałam troche wody teraz juz same warzywa + miesko ( taki gesty budyń)
Chyba ze cukinia to wychodzi bardziej mamałyga :laugh2:
MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1526908371464.jpg_1526908373633.jpeg
MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1527938746274.jpg_1527938748043.jpeg
MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1527509999805.jpg_1527510001839.jpeg
Gotuje w garnku normalnie - nie weszłam na wyzszy poziom ;)
MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1526908371464.jpg_1526908373633.jpeg
 

Załączniki

  • MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1526908371464.jpg_1526908373633.jpeg
    MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1526908371464.jpg_1526908373633.jpeg
    332,5 KB · Wyświetleń: 407
  • MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1527938746274.jpg_1527938748043.jpeg
    MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1527938746274.jpg_1527938748043.jpeg
    320,9 KB · Wyświetleń: 407
  • MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1527509999805.jpg_1527510001839.jpeg
    MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1527509999805.jpg_1527510001839.jpeg
    338 KB · Wyświetleń: 381
Ostatnia edycja:
Hej kochane, dawno się nie udzielałam ale czytam ❤ dzis zaczelysmy 34tc ( 33+0) trochę boli kręgosłup i podbrzusze..ogolnie mam bardzo ciężki dzień i mała chyba też bo jest mniej aktywna już ostatnio:(

Dziś na wkladce miałam jakiegoś "gluta" .. wczoraj też był ale jakoś się nie zastanawialam .. wizyta dopiero w piątek..
Jest coraz wieksza i mniej sie rusza i Ty dzis licha wiec pewnie odpoczywa -ale jak Cie niepokoi jedz na ktg . 33+0 to 33 tydzień
 
reklama
Ewunka a co to za biale gluty w tych owocach?
A nutelle to w tych duzych kupuje[emoji6]

Dziewczyny z tym fotelikiem to moja siostra tak karmila ale wlasnie mi sie to srednio widzialo temu pytalam. A wogole to przeciez bujaczek tiny love mi sie do pozycji polsiedzacej rozklada. A jeszcze myslalam zeby hustawke jej kupic tylko nie wiem od ktorego miesiaca?
 
Do góry