reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A ja mam takie pytanie jak się rozwarcie ma 1 palec to tak szybko się nie zacznie ?z takim rozwarciem to ja długo mogę chodzic ?
 
Powiem Ci ze ja za każdym razem jak niose Marceline do garażu to o niej myślę.....
Marcelina mo 8 kg i fotelik mam lekki ( ten sam co Ada )
I niose ja 2 rekami otwierajac ostrożnie drzwi by jej noga nie zaczepic .... i ledwo ide :eek:
Ja nie wiem jak ona bierze 2 na raz ( a bierze ......) :-D
A no właśnie :p wyczyn jednego człowieka tak nosić a co mówiąc o dwóch... :p
 
Dziś pierwszy raz sama bo u męża w pracy sezon urlopowy i za dużo osób nie ma i nie dostał wolnego... Ale mam wprawę bo na rehabilitację jeżdżę sama. [emoji23] daje rade ale za to nogi całe w siniakch bo tu się walne jednym fotelikiem, tu drugim... Więc mam całe w fioletowych kropkach [emoji85]

Jesteś wariat ;-)
 
My z Tosia zostajemy nadal w szpitalu...wlew z atosibanu nie pomogl za bardzo lezalam pod pompa 48h a brzuch nadal twardy...Tosia dosc mocno napiera na szyjke, szyjka skrocona ale jeszcze trzyma...nie wiem czy mnie wypuszcza jeszcze do domu czy wyjdziemy juz z Tosiakiem :-)
Myślę że lepiej jak jesteście pod ręką fachowców ;-) leżcie tam spokojnie
 
reklama
My z Tosia zostajemy nadal w szpitalu...wlew z atosibanu nie pomogl za bardzo lezalam pod pompa 48h a brzuch nadal twardy...Tosia dosc mocno napiera na szyjke, szyjka skrocona ale jeszcze trzyma...nie wiem czy mnie wypuszcza jeszcze do domu czy wyjdziemy juz z Tosiakiem :-)
Czekamy na rozpakowanie :) Juz chyba Cie nie wypuszcza zapakowanej :)
 
Do góry