reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zobacz załącznik 869352

[emoji7][emoji1405]Moja Kruszynka [emoji1405][emoji7]
IWO
urodzony przez cc 19.06.2018 r. O godzinie 7:50.
2818 g do kochania i 51 cm do zacałowania [emoji173]️[emoji173]️ 10 punktów [emoji5][emoji7]
Oj to całuj, kochana całuj! Faktycznie kruszyła! Za to włosy jakie bujne. Mój do tej pory takich nie ma [emoji7]

Ogromne gratulacje!!! [emoji8]
 
reklama
Ja cała ciążę na neoparinie byłam. Po oxy mi się odkleiło. Nie znam przyczyny.

Mój lekarz mówi, ze takich przypadków jak ja, ze lozysko odkleja się nagle bez przyczyny maja w szpitalu 3-4 w roku. Najczęstsza przyczyna odklejenia się łożyska jest jakiś uraz, np. Wypadek samochodowy. Może być genetyczna, albo moi prostu się zdarzyło i pech chciał, ze trafiło na nas. Najgorsze jest jednak to, ze może to się powtórzyć i nikt nie da nam gwarancji, ze przy kolejnej ciąży będzie Ok.
 
Mój lekarz mówi, ze takich przypadków jak ja, ze lozysko odkleja się nagle bez przyczyny maja w szpitalu 3-4 w roku. Najczęstsza przyczyna odklejenia się łożyska jest jakiś uraz, np. Wypadek samochodowy. Może być genetyczna, albo moi prostu się zdarzyło i pech chciał, ze trafiło na nas. Najgorsze jest jednak to, ze może to się powtórzyć i nikt nie da nam gwarancji, ze przy kolejnej ciąży będzie Ok.
A jak to było u Ciebie? Byłaś w szpitalu wtedy rozumiem?
 
Dziewczyny jak wybrali dzidziusia tuż po porodzie?tu w fr od jutra ma byc takie 22 stopnie przez parę dni dopiero od następnego tygodnia 30 stopni.Mam przygotowane body z długim rękawem i dwie pisanki jedna bawełniana druga grubsza bawełna i trochę poliestru
 
reklama
Do góry