reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moja to wcześniak więc budzę na karmienie co 3 h chodź ostatnio już sama wstaje .
Dostaje cyca I butelkę lub butelkę mojego i butelkę mieszanki-ja mam bardzo mało mleka 50 ml co 3h to max co wyciągnę .I do łóżka potem ja ciągle mleko pół godziny i ja zabawiam ha ha ha
Szumis szumi ona łapie go za nos i sobie leżą czasem do następnego karmienia nie usnie a czasem 5 minut i śpi.
Moja jje cyca usypia a jak oprozni to taka złość hi hi hi i po 20 minutach cyca dostaje z butelki czasem dostaje 2x20 z 2 cycow zależy czy śpi czy jje.....Zobacz załącznik 834379

Cudna jest [emoji8]
50ml co 3h to nie jest malo... Ja po 2 miesiacach regularnego odciagania sciagalam w ciagu doby 250-300ml. To bylo bardzo malo, bo Lila juz wtedy potrzebowala duzo wiecej.
U nas po miesiacu piers + butelka zaczelo sie odrzucanie piersi. Mam nadzieje, ze Marcelina nie bedzie taka leniwa i u Ciebie bedzie inaczej.
Tak czy siak - grunt, ze glodna nie jest i ze pieknie rosnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ślicznotka [emoji4] moje jedzą co 3h a w nocy co 4. Mają już swoje stałe pory na picie
1515240395-3f47bfc7f0041b17-aaaaaa.jpeg
1515240468-c2fa2a7acf587135-aaaaaa.jpeg

Oliwka i Filip pozdrawiaja [emoji6]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękności. Do całowania i przytulania :)
 
Moja to wcześniak więc budzę na karmienie co 3 h chodź ostatnio już sama wstaje .
Dostaje cyca I butelkę lub butelkę mojego i butelkę mieszanki-ja mam bardzo mało mleka 50 ml co 3h to max co wyciągnę .I do łóżka potem ja ciągle mleko pół godziny i ja zabawiam ha ha ha
Szumis szumi ona łapie go za nos i sobie leżą czasem do następnego karmienia nie usnie a czasem 5 minut i śpi.
Moja jje cyca usypia a jak oprozni to taka złość hi hi hi i po 20 minutach cyca dostaje z butelki czasem dostaje 2x20 z 2 cycow zależy czy śpi czy jje.....Zobacz załącznik 834379
Czyli mamy to samo :) jeszcze niedawno moja zjadła i spała 3 godziny, mogłam coś zrobić a teraz, caly czas je :D a co najlepsze nie chce w ogóle leżeć, tylko na rękach :)
 
Cudna jest [emoji8]

50ml co 3h to nie jest malo... Ja po 2 miesiacach regularnego odciagania sciagalam w ciagu doby 250-300ml. To bylo bardzo malo, bo Lila juz wtedy potrzebowala duzo wiecej.
U nas po miesiacu piers + butelka zaczelo sie odrzucanie piersi. Mam nadzieje, ze Marcelina nie bedzie taka leniwa i u Ciebie bedzie inaczej.
Tak czy siak - grunt, ze glodna nie jest i ze pieknie rosnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję
Marcelina jje mieszankę od urodzenia bo matka miała uwaga uwaga 5 ml mleka .....
Karmilismy w szpitalu palec szczykawka Ale przeszliśmy na butelkę.
Ja nic nie robię innego tylko siedzę na laktatorze .....albo daje cyca .... No i jest poprawa z 5 do 50 ml .
Skończę karmić piersią dociagam laktatorem....
Marcelina jje 90/120 ml co 3/4 h
To moje 50 ml to taki deserek hi
Płakałam na początku ....ze nie mogę naturalnie wykarmic dziecka....
Ale się pogodziłam taki los .
Naturalnie nie zeszłam
Naturalnie nie urodziłam
Naturalnie nie wykarmie.
Ale kocham najbardziej na świecie!!!!
Będę ciągnąć dopóki się da chodźby po 5 ml niech zje trochę pierogów schabowych i rosołu.
Śmieszne jest bo kupiłam kubeczki do mrożenia ha ha ha chyba zupy bo napewno nie mleka ....
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję
Marcelina jje mieszankę od urodzenia bo matka miała uwaga uwaga 5 ml mleka .....
Karmilismy w szpitalu palec szczykawka Ale przeszliśmy na butelkę.
Ja nic nie robię innego tylko siedzę na laktatorze .....albo daje cyca .... No i jest poprawa z 5 do 50 ml .
Skończę karmić piersią dociagam laktatorem....
Marcelina jje 90/120 ml co 3/4 h
To moje 50 ml to taki deserek hi
Płakałam na początku ....ze nie mogę naturalnie wykarmic dziecka....
Ale się pogodziłam taki los .
Naturalnie nie zeszłam
Naturalnie nie urodziłam
Naturalnie nie wykarmie.
Ale kocham najbardziej na świecie!!!!

Spoko, rozumiem Cie doskonale, bo bylam w tej samej sytuacji. Lila jadla mieszanke od 4tyg zycia. Jak skonczyla 3 miesiace, skonczylo sie tez mleko w moich piersiach.
I powiem Ci tylko tyle - ta milosc wystarczy [emoji4]Wystarczajaco duzo przeszlysmy, zeby te nasze Skarby miec, zeby teraz sie przjemowac cc czy mm. To drobiazgi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry