reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A jeśli chodzi o ten rozmiar 50, to Twój dzidziuś urodził się w terminie, czy był wcześniakiem? A jak maluszka ubiera się w te pajacyki, piżamki (śpiochy) to i tak pod spód zawsze zakłada się bodziaki?

Moja urodzila sie w 40t1d i miala 49,5cm. Teraz ma 9miesiecy i 74cm i podobno jest olbrzymem [emoji16]
Ja w zasadzie do teraz zakladam zawsze body pod spod - wiaodmo w upaly miala na sobie tylko body, albo samego pampka, ale w normalna pogode - body i cos na to, wiec tych bodziakow warto miec sporo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny serio o tych kopertowych body mowicie? Nie jest maluszkowi zimno pod szyja jak sie ten trojkacik goly robi?
Moze ja zle mysle?
 
Dziewczyny serio o tych kopertowych body mowicie? Nie jest maluszkowi zimno pod szyja jak sie ten trojkacik gory robi?
Moze ja zle mysle?

Temp ciala maluszka sprawdzasz na karku wiec gdyby mu bylo zimno to bys wiedziala. Ja czegos takiego nie zauwazylam, a wierz mi - ubieranie noworodka jest skomplikowane, a takie body naprawde to ulatwiaja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś miesiąc.
IMG-20180107-WA0009.jpg
IMG-20180107-WA0008.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20180107-WA0009.jpg
    IMG-20180107-WA0009.jpg
    157,8 KB · Wyświetleń: 566
  • IMG-20180107-WA0008.jpg
    IMG-20180107-WA0008.jpg
    106,7 KB · Wyświetleń: 566
reklama
Do góry