reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny proszę o poradę w kwestii ubranek :) jakie bodziaki lepsze - kopertowe, czy takie z rozcięciem/zapięciem przy ramieniu? Ze względu na cc będę rodziła gdzieś w drugiej połowie maja i zastanawiam się których bodziaków kupić więcej a których najmniej, czy może po tyle samo sztuk - długi rękaw, krótki, czy bez rękawów? I na początek wybierać ubranka 56/62? Kupić po tyle samo sztuk z każdego z tych dwóch rozmiarów, czy któregoś więcej? A i mam pytanie o rozmiar skarpetek dla noworodka? W hm z tego co zauważyłam najmniejsze rozmiary to 10/12, 13/15...
 
Dziewczyny proszę o poradę w kwestii ubranek :) jakie bodziaki lepsze - kopertowe, czy takie z rozcięciem/zapięciem przy ramieniu? Ze względu na cc będę rodziła gdzieś w drugiej połowie maja i zastanawiam się których bodziaków kupić więcej a których najmniej, czy może po tyle samo sztuk - długi rękaw, krótki, czy bez rękawów? I na początek wybierać ubranka 56/62? Kupić po tyle samo sztuk z każdego z tych dwóch rozmiarów, czy któregoś więcej? A i mam pytanie o rozmiar skarpetek dla noworodka? W hm z tego co zauważyłam najmniejsze rozmiary to 10/12, 13/15...
U mnie troche inna rozmiarowka bo jest newborn, 0-3m, 3-6m, i w sumie to newborn to na wyjscie ze szpitala a bajwiecej wlasnie pozostalych kipuje. A rodzaj body to w zaleznosci jakie jest na promocji[emoji6] byle by ladne bylo i z dobrego materialu[emoji4] a szczerze to w tych zapinanych na boku pod szyja jest wtedy taki trojkacik goly i jakos do mnie to nie przemawia
 
Dziewczyny proszę o poradę w kwestii ubranek :) jakie bodziaki lepsze - kopertowe, czy takie z rozcięciem/zapięciem przy ramieniu? Ze względu na cc będę rodziła gdzieś w drugiej połowie maja i zastanawiam się których bodziaków kupić więcej a których najmniej, czy może po tyle samo sztuk - długi rękaw, krótki, czy bez rękawów? I na początek wybierać ubranka 56/62? Kupić po tyle samo sztuk z każdego z tych dwóch rozmiarów, czy któregoś więcej? A i mam pytanie o rozmiar skarpetek dla noworodka? W hm z tego co zauważyłam najmniejsze rozmiary to 10/12, 13/15...
Tylko kopertówka ja innych nie wkładam ja styczeń i kupiłam z 10 długich i 3 krótkie rozmiar 56 . Urodziłam w grudniu i mąż jechał do sklepu po rozmiar 45 .... teraz 50 .
Niektóre ubrania są tak niewygodne do wkladania że szok ......
Skarpety hmmm wszystkie spadają hi hi hi
Dla mnie bodziaki koperta i pajace na zatrzaski zapinane z przodu to najlepszy wybór
 
Dziewczyny proszę o poradę w kwestii ubranek :) jakie bodziaki lepsze - kopertowe, czy takie z rozcięciem/zapięciem przy ramieniu? Ze względu na cc będę rodziła gdzieś w drugiej połowie maja i zastanawiam się których bodziaków kupić więcej a których najmniej, czy może po tyle samo sztuk - długi rękaw, krótki, czy bez rękawów? I na początek wybierać ubranka 56/62? Kupić po tyle samo sztuk z każdego z tych dwóch rozmiarów, czy któregoś więcej? A i mam pytanie o rozmiar skarpetek dla noworodka? W hm z tego co zauważyłam najmniejsze rozmiary to 10/12, 13/15...

Bodziaki kopertowe na poczatku sa najlepsze. Do tego pajace i nic wiecej Ci nie bedzie potrzebne [emoji4] To zaklada sie najwygodniej i maluszka nic nie gniecie.
Ja kupilabym body z krotkim rekawem zeby uzywac z pajacami i np body z dlugim plus polspiochy, wtedy odpada problem skarpetek [emoji16]
A jesli chodzi o rozmiar to ja przez miesiac uzywalam 50, potem kolejny miesiac czy potora 56. W 62 weszlysmy jak mala miala jakies 3 miesiace.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bodziaki kopertowe na poczatku sa najlepsze. Do tego pajace i nic wiecej Ci nie bedzie potrzebne [emoji4] To zaklada sie najwygodniej i maluszka nic nie gniecie.
Ja kupilabym body z krotkim rekawem zeby uzywac z pajacami i np body z dlugim plus polspiochy, wtedy odpada problem skarpetek [emoji16]
A jesli chodzi o rozmiar to ja przez miesiac uzywalam 50, potem kolejny miesiac czy potora 56. W 62 weszlysmy jak mala miala jakies 3 miesiace.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jeśli chodzi o ten rozmiar 50, to Twój dzidziuś urodził się w terminie, czy był wcześniakiem? A jak maluszka ubiera się w te pajacyki, piżamki (śpiochy) to i tak pod spód zawsze zakłada się bodziaki?
 
Do góry