reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny zszokowalyscie mnie tymi poloznymi... wszedzie kase doja..
U mnie wogole nie mam swojej poloznej tylko szpitalna ktora akurat bedzie wiec nawet nie mam chyba opcji brac jakiejs prywatnie.
Ja wg nawet nie myślałam o swojej położnej. A tym bardziej, że rodziłam w innym mieście.
Ale to prawda kasy trochę biorą

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Dziewczynki [emoji4] u mnie dzis tak za oknem [emoji6]
1513670751-0acf62c506a1df63-aaaaaa.jpeg
1513670759-463a980843df491c-aaaaaa.jpeg

Ja przy porodach nie miałam wykupione położnej, słuchałam pilnie [emoji4]i najważniejsze dla mnie była obecność męża, czułam się bezpieczniej [emoji4]i jak słabłam to mi powtarzał co każe mi położna [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja będę rodzić w Warszawie i zastanawiam się jak to jest z tą położną. Nie znam się... Wydawało mi się, że położna asystuje przy porodzie naturalnym, ale chyba tak nie jest. Jak przy cc też się "wynajmuje" położną, to pewnie się zdecyduję, będę spokojniejsza. A jeśli chodzi o szkołę rodzenia, to w szpitalu jest za darmo dla kobiet zameldowanych w Warszawie. Tylko, że ja mieszkam w miejscowości która graniczy z Wawa i w takim wypadku za szkole rodzenia musze zapłacić 600 zł... No ale znalazłam położną, która pracuje w tym szpitalu i prowadzi indywidualne zajęcia w domu i chce za to 700 zł... więc wolę chyba tą drugą opcję i nie tracić czasu na dojazdy. Do tego pewnie jest różnica między zajęciami w grupie a indywidualnie.
Położna zawsze musi być przy porodzie siłami natury. Nadzoruje cały przebieg porodu, lekarz wpada jedynie od czasu do czasu i na sam finał (jeśli nie ma komplikacji) Dużo zależy od położnej na którą się trafi... a z tym bywa różnie. Opcja "wykupionej" położnej to dodatkowy drogi bonus.
 
Położna zawsze musi być przy porodzie siłami natury. Nadzoruje cały przebieg porodu, lekarz wpada jedynie od czasu do czasu i na sam finał (jeśli nie ma komplikacji) Dużo zależy od położnej na którą się trafi... a z tym bywa różnie. Opcja "wykupionej" położnej to dodatkowy drogi bonus.
to sie zgadza że lekarz wpada od czasu do czasu.a trafić czasem na "ludzką "położną to ciężko...Więc dlatego ja sie osobiście zastanawiam nad "wykupieniem ".
 
Ja przy porodach nie miałam wykupione położnej, słuchałam pilnie [emoji4]i najważniejsze dla mnie była obecność męża, czułam się bezpieczniej [emoji4]i jak słabłam to mi powtarzał co każe mi położna [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Też chcę rodzić z moim M. Przypilnuje żeby było wszystko ok i będzie nade mną czuwał kiedy ja będę w lekkim amoku w trakcie porodu;) Opcja płatnych położnych niestety często powoduje, że dopiero wtedy opieka jest idealna!
 
Witam Dziewczynki [emoji4] u mnie dzis tak za oknem [emoji6]
1513670751-0acf62c506a1df63-aaaaaa.jpeg
1513670759-463a980843df491c-aaaaaa.jpeg

Ja przy porodach nie miałam wykupione położnej, słuchałam pilnie [emoji4]i najważniejsze dla mnie była obecność męża, czułam się bezpieczniej [emoji4]i jak słabłam to mi powtarzał co każe mi położna [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
kochana a gdzie Ty mieszkasz że prawdopodobnie będziesz miała białe święta ?
 
reklama
Witam Dziewczynki [emoji4] u mnie dzis tak za oknem [emoji6]
1513670751-0acf62c506a1df63-aaaaaa.jpeg
1513670759-463a980843df491c-aaaaaa.jpeg

Ja przy porodach nie miałam wykupione położnej, słuchałam pilnie [emoji4]i najważniejsze dla mnie była obecność męża, czułam się bezpieczniej [emoji4]i jak słabłam to mi powtarzał co każe mi położna [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny [emoji4] pozazdrościć [emoji300] [emoji301] [emoji319]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry