reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a przy cc też można "wykupić" sobie położną? - nie znam się... Ja zastanawiam się nad indywidualna szkoła rodzenia w domu. Mam zerowe doświadczenie w opiece nad noworodkiem i chyba dzięki takim spotkaniom byłabym spokojniejsza.
Nie mam pojęcia jak to jest z położna. Nie pamiętam gdzie mieszkasz, ale ogólnie jak jesteś w ciąży przysługuje Ci opieka położnej, która przychodzi i opowiada co i jak. A po porodzie też przychodzi i sprawdza dziadziusia, pokazuje co zrobić jakby się zakrztusiło itp no i na każdym spotkaniu waży dziecko
Ja do szkoły rodzenia nie chodziłam...

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie mam pojęcia jak to jest z położna. Nie pamiętam gdzie mieszkasz, ale ogólnie jak jesteś w ciąży przysługuje Ci opieka położnej, która przychodzi i opowiada co i jak. A po porodzie też przychodzi i sprawdza dziadziusia, pokazuje co zrobić jakby się zakrztusiło itp no i na każdym spotkaniu waży dziecko
Ja do szkoły rodzenia nie chodziłam...

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Dodam, że też zerowe doświadczenie miałam :) i dałam radę, a minął już rok :)

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam pojęcia jak to jest z położna. Nie pamiętam gdzie mieszkasz, ale ogólnie jak jesteś w ciąży przysługuje Ci opieka położnej, która przychodzi i opowiada co i jak. A po porodzie też przychodzi i sprawdza dziadziusia, pokazuje co zrobić jakby się zakrztusiło itp no i na każdym spotkaniu waży dziecko
Ja do szkoły rodzenia nie chodziłam...

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
I jak się można "umówić" z taką położną? Zgłasza się to gdzieś?
 
u nas 120km, mama po prostu parę dni będzie nocować u mnie choć warunków jakichś swietnych nie ma, ale jakos damy radę
Oczywiście moi rodzice też przyjadą :) ale moja mama sama mówiła, że już nie pamięta jak zajmować się takim maleństwem :) będzie przy mnie, ale nie mam co liczyć, że pokaże mi co i jak jeśli chodzi o opiekę nad noworodkiem.
 
Oczywiście moi rodzice też przyjadą :) ale moja mama sama mówiła, że już nie pamięta jak zajmować się takim maleństwem :) będzie przy mnie, ale nie mam co liczyć, że pokaże mi co i jak jeśli chodzi o opiekę nad noworodkiem.
Hehe moja tez cos ostatnio zaczęła pękać. Bardziej potrzebuje zeby ktoś był zajrzeć do Malej gdyby mi sie z wyczerpania przysnelo hehe albo coś... bede sie czula bezpieczniej, mama obiad ugotuje, itd.....

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
Dziewczyny zszokowalyscie mnie tymi poloznymi... wszedzie kase doja..
U mnie wogole nie mam swojej poloznej tylko szpitalna ktora akurat bedzie wiec nawet nie mam chyba opcji brac jakiejs prywatnie.
 
I jak się można "umówić" z taką położną? Zgłasza się to gdzieś?
Zgłaszasz w przychodni swojej, że jesteś w ciąży i chcesz wizyty położnej. Ja o tym nie wiedziałam. Dopiero jak m poszedł zgłosić do przychodni i prosić i wizyty po porodzie to mi położna o tym powiedziała. I mówiła, że bardzo mało osób o tym wie że w ciąży też kilka spotkań z nią jest

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oczywiście moi rodzice też przyjadą :) ale moja mama sama mówiła, że już nie pamięta jak zajmować się takim maleństwem :) będzie przy mnie, ale nie mam co liczyć, że pokaże mi co i jak jeśli chodzi o opiekę nad noworodkiem.
To mi mama w szpitalu pomagała. Choć tylko na godzinkę przyjeżdżała. A teściowa jak przyjeżdżała to non stop się bała bo też mówiłam że nie pamięta. Zobaczysz dojdziesz do wprawy. Ja jak zostawałam już sama z dzidzia w szpitalu to stres był, ale dalam radę [emoji3] teraz zmienić pieluchę to jest wyczyn bo ucieka mi wszędzie [emoji23][emoji23]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry