reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam Dziewczynki [emoji4] u mnie dzis tak za oknem [emoji6]
1513670751-0acf62c506a1df63-aaaaaa.jpeg
1513670759-463a980843df491c-aaaaaa.jpeg

Ja przy porodach nie miałam wykupione położnej, słuchałam pilnie [emoji4]i najważniejsze dla mnie była obecność męża, czułam się bezpieczniej [emoji4]i jak słabłam to mi powtarzał co każe mi położna [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Piekny widok [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Dziewczynki [emoji4] u mnie dzis tak za oknem [emoji6]
1513670751-0acf62c506a1df63-aaaaaa.jpeg
1513670759-463a980843df491c-aaaaaa.jpeg

Ja przy porodach nie miałam wykupione położnej, słuchałam pilnie [emoji4]i najważniejsze dla mnie była obecność męża, czułam się bezpieczniej [emoji4]i jak słabłam to mi powtarzał co każe mi położna [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
pięknie, ja mam z okna widok na szary parking ;)
 
Zgłaszasz w przychodni swojej, że jesteś w ciąży i chcesz wizyty położnej. Ja o tym nie wiedziałam. Dopiero jak m poszedł zgłosić do przychodni i prosić i wizyty po porodzie to mi położna o tym powiedziała. I mówiła, że bardzo mało osób o tym wie że w ciąży też kilka spotkań z nią jest

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie. Ja z polozna mialam 10 spotkan przed porodem. Ale nie chcialam tej z przychodni tylko wybralam ze szpitala co miala najlepsze opinie. I u niej podpisalam deklaracje wyboru a ona powiadomila przychodnie ze nie chce poloznej od nich
 
Ja już po wizycie. 24 +5 tc mała waży 750 gram i pozostała dziewczynka :) jest cudowna. Mam zdjęcie 4d ale oczywiście za duży format pliku żeby tu wrzucić.
Jak narazie wszystko jest dobrze i mam nadzieję że tak zostanie. Ma rączki i nóżki koło buźki taka wygimnastykowana haha
 
Ja już po wizycie. 24 +5 tc mała waży 750 gram i pozostała dziewczynka :) jest cudowna. Mam zdjęcie 4d ale oczywiście za duży format pliku żeby tu wrzucić.
Jak narazie wszystko jest dobrze i mam nadzieję że tak zostanie. Ma rączki i nóżki koło buźki taka wygimnastykowana haha
Jaka duża dziewczynka [emoji4] super niech dalej tak ładnie rośnie u mamy w brzuszku.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro kończymy tydzień i powiem Wam dziewczyny ze jak do tej pory był to najpiękniejszy, najwspanialszy tydzień mojego życia!!! [emoji7]
1513708764-f517ae99553ffced-aaaaaa.jpeg
1513708769-1d86bef27c99b777-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczności [emoji7]my wczoraj skończyliśmy miesiąc [emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po wizycie. 24 +5 tc mała waży 750 gram i pozostała dziewczynka :) jest cudowna. Mam zdjęcie 4d ale oczywiście za duży format pliku żeby tu wrzucić.
Jak narazie wszystko jest dobrze i mam nadzieję że tak zostanie. Ma rączki i nóżki koło buźki taka wygimnastykowana haha
Super że wszystko dobrze[emoji4] ciekawe ile moja będzie ważyć w styczniu [emoji38]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry