reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mi dzisiaj na wizycie wszystko z rąk leciało z wrażenia :D
Ktg było w miarę, aczkolwiek co chwilę piszczało, bo tętno często około 170 (w piątek powtórne ktg). Skurcze żadne się nie zapisały.
Mała waży 3185 g +/-400gramów, wszystkie parametry ładne.
Badanie na samolocie tak bolało, że nie mogłam skupić się na mówieniu, więc nie jestem wstanie wyobrazić sobie nawet bólu porodowego...Szyjka pół centymetra, rozwarcie pół centymetra, główka mocno napiera, dr widzi poród w tym roku :errr:
Kazał nam działać (seks), a mój mąż się boi, a ja nie mam ochoty :p Hmmm ten brak skurczy jakoś mi nie wskazuje na to, by miało dojść niebawem do porodu...5 stycznia kolejna wizyta i skierowanie na wywołanie porodu wtedy, jeśli do tego czasu nie urodzę....
Dał nam kontakt do położnej, która by miała być ewentualnie przy porodzie...Zadzwoniłam, Ona jest tylko dostępna do 26grudnia, a od stycznia nie ma wstępu na oddział (nie wiem czy tylko w moim szpitalu czy ogólnie taki przepis wchodzi) i że w ogóle około 32tc powinnam dzwonić. No sorry ja mam położną, która przyjeżdża do domu to gdzie na poród wtedy myślałam się umawiać...Kwoty przez tel mi nie powie, więc hmm odpuścimy to sobie chyba, jakoś nie sądzę, żebym do tygodnia urodziła...
 
reklama
Mi dzisiaj na wizycie wszystko z rąk leciało z wrażenia :D
Ktg było w miarę, aczkolwiek co chwilę piszczało, bo tętno często około 170 (w piątek powtórne ktg). Skurcze żadne się nie zapisały.
Mała waży 3185 g +/-400gramów, wszystkie parametry ładne.
Badanie na samolocie tak bolało, że nie mogłam skupić się na mówieniu, więc nie jestem wstanie wyobrazić sobie nawet bólu porodowego...Szyjka pół centymetra, rozwarcie pół centymetra, główka mocno napiera, dr widzi poród w tym roku :errr:
Kazał nam działać (seks), a mój mąż się boi, a ja nie mam ochoty :p Hmmm ten brak skurczy jakoś mi nie wskazuje na to, by miało dojść niebawem do porodu...5 stycznia kolejna wizyta i skierowanie na wywołanie porodu wtedy, jeśli do tego czasu nie urodzę....
Dał nam kontakt do położnej, która by miała być ewentualnie przy porodzie...Zadzwoniłam, Ona jest tylko dostępna do 26grudnia, a od stycznia nie ma wstępu na oddział (nie wiem czy tylko w moim szpitalu czy ogólnie taki przepis wchodzi) i że w ogóle około 32tc powinnam dzwonić. No sorry ja mam położną, która przyjeżdża do domu to gdzie na poród wtedy myślałam się umawiać...Kwoty przez tel mi nie powie, więc hmm odpuścimy to sobie chyba, jakoś nie sądzę, żebym do tygodnia urodziła...

Hehe, no to zaraz i Ty przywitasz się z malutką i zostanie nas garstka :p
Ja tam bym działała, ale chyba stwierdziłaś kiedyś, że jednak wolisz styczeń.
 
Mi dzisiaj na wizycie wszystko z rąk leciało z wrażenia :D
Ktg było w miarę, aczkolwiek co chwilę piszczało, bo tętno często około 170 (w piątek powtórne ktg). Skurcze żadne się nie zapisały.
Mała waży 3185 g +/-400gramów, wszystkie parametry ładne.
Badanie na samolocie tak bolało, że nie mogłam skupić się na mówieniu, więc nie jestem wstanie wyobrazić sobie nawet bólu porodowego...Szyjka pół centymetra, rozwarcie pół centymetra, główka mocno napiera, dr widzi poród w tym roku :errr:
Kazał nam działać (seks), a mój mąż się boi, a ja nie mam ochoty :p Hmmm ten brak skurczy jakoś mi nie wskazuje na to, by miało dojść niebawem do porodu...5 stycznia kolejna wizyta i skierowanie na wywołanie porodu wtedy, jeśli do tego czasu nie urodzę....
Dał nam kontakt do położnej, która by miała być ewentualnie przy porodzie...Zadzwoniłam, Ona jest tylko dostępna do 26grudnia, a od stycznia nie ma wstępu na oddział (nie wiem czy tylko w moim szpitalu czy ogólnie taki przepis wchodzi) i że w ogóle około 32tc powinnam dzwonić. No sorry ja mam położną, która przyjeżdża do domu to gdzie na poród wtedy myślałam się umawiać...Kwoty przez tel mi nie powie, więc hmm odpuścimy to sobie chyba, jakoś nie sądzę, żebym do tygodnia urodziła...

Hahah wybacz dream ale przeczytałam M i on mówi ze tez by mnie nie ruszył [emoji12][emoji12]Ja dziś tez właśnie rozmawiałam z położna i umówiłam się z nią na 04.01 w spzitalu na obchód i wizytę zapoznawcza . Może ona nie może bo ta mi nic nie mowila o jakimś zakazie . U nas biorą średnio 1000-1500 zł . Ja to chyba bym nic nie robiła I zostawiła temat żeby sam się rozwiązał ale to już wy musicie wiedzieć co dla was najważniejsze .Zosia ma piękna wagę i myśle ze tak czy siak u niej już wszystko będzie dobrze [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, skoro temat już się pojawił...chcecie prywatną położną do porodu? W wawie taka opcja kosztuje średnio 1500zł.
 
Mi dzisiaj na wizycie wszystko z rąk leciało z wrażenia :D
Ktg było w miarę, aczkolwiek co chwilę piszczało, bo tętno często około 170 (w piątek powtórne ktg). Skurcze żadne się nie zapisały.
Mała waży 3185 g +/-400gramów, wszystkie parametry ładne.
Badanie na samolocie tak bolało, że nie mogłam skupić się na mówieniu, więc nie jestem wstanie wyobrazić sobie nawet bólu porodowego...Szyjka pół centymetra, rozwarcie pół centymetra, główka mocno napiera, dr widzi poród w tym roku :errr:
Kazał nam działać (seks), a mój mąż się boi, a ja nie mam ochoty :p Hmmm ten brak skurczy jakoś mi nie wskazuje na to, by miało dojść niebawem do porodu...5 stycznia kolejna wizyta i skierowanie na wywołanie porodu wtedy, jeśli do tego czasu nie urodzę....
Dał nam kontakt do położnej, która by miała być ewentualnie przy porodzie...Zadzwoniłam, Ona jest tylko dostępna do 26grudnia, a od stycznia nie ma wstępu na oddział (nie wiem czy tylko w moim szpitalu czy ogólnie taki przepis wchodzi) i że w ogóle około 32tc powinnam dzwonić. No sorry ja mam położną, która przyjeżdża do domu to gdzie na poród wtedy myślałam się umawiać...Kwoty przez tel mi nie powie, więc hmm odpuścimy to sobie chyba, jakoś nie sądzę, żebym do tygodnia urodziła...
Jeszcze trochę dni zostało w tym roku więc wszystko się może zdarzyć :) mała może nie będzie chciała czekac do nowego roku
A czy to tętno nie jest za wysokie?
Chcesz rodzić naturalne czy cc?
I jeszcze mam pytanie te ktg robi lekarz prowadzący czy to w szpitalu?
 
Jeszcze trochę dni zostało w tym roku więc wszystko się może zdarzyć :) mała może nie będzie chciała czekac do nowego roku
A czy to tętno nie jest za wysokie?
Chcesz rodzić naturalne czy cc?
I jeszcze mam pytanie te ktg robi lekarz prowadzący czy to w szpitalu?
Jakieś super niskie nie jest, ale jak przyjaciółka była w szpitalu to zwracali uwagę, że tętno jest za wysokie od 185.
Poród sn się zapowiada. A chcieć to bym chciała, żeby magicznie ze mnie wyskoczyła :D
Ktg robię w Klinice w której się leczę, najpierw recepcjonistka mnie podpina i siedzimy sami z mężem, potem na koniec przychodzi lekarz i idziemy do gabinetu.
 
Hahah wybacz dream ale przeczytałam M i on mówi ze tez by mnie nie ruszył [emoji12][emoji12]Ja dziś tez właśnie rozmawiałam z położna i umówiłam się z nią na 04.01 w spzitalu na obchód i wizytę zapoznawcza . Może ona nie może bo ta mi nic nie mowila o jakimś zakazie . U nas biorą średnio 1000-1500 zł . Ja to chyba bym nic nie robiła I zostawiła temat żeby sam się rozwiązał ale to już wy musicie wiedzieć co dla was najważniejsze .Zosia ma piękna wagę i myśle ze tak czy siak u niej już wszystko będzie dobrze [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A Ty nie miałaś rodzić w prywatnym szpitalu...?
 
reklama
Dziewczyny a przy cc też można "wykupić" sobie położną? - nie znam się... Ja zastanawiam się nad indywidualna szkoła rodzenia w domu. Mam zerowe doświadczenie w opiece nad noworodkiem i chyba dzięki takim spotkaniom byłabym spokojniejsza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry