reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

My to już w ogóle 30m2 jak narazie jeden duży pokój kuchnia lazieneczka dobrze że balkon duży jest.Ale lubimy to mieszkanie zostaniemy tu jak najdłużej się da.Dzialka w Polsce jest tylko jak do tej pory nawet nie myślałam o budowaniu tylko o jednym wiadomo dziecko.Teraz gdy jestem w ciąży mysle ze fajnie by bylo miec swoj domek i wrocic do ojczyzny.Ale jeszcze nie pora jeszcze dwujka czeka na zimowisku ,Nie ruszę się z fr puki nie zabiorę moich kruszynek

Gosia a Ty gdzie w fr? Bo ja byłam w Paryżu jako aupair i mam duży sentyment do tego miasta [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Mój cały czas się boi żebym w starym roku nie urodziła i to jeszcze wcześniaka . Ja go uspokajam ze jeszcze czas i spokojnie ale jak coś mnie boli to on zaraz tylko powiedz ze nie rodzisz [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój to już opiernicz parę razy dostał za teksty "czekaj do nowego roku", mówię do Niego to se sam ten bebzol noś :D
 
My to już w ogóle 30m2 jak narazie jeden duży pokój kuchnia lazieneczka dobrze że balkon duży jest.Ale lubimy to mieszkanie zostaniemy tu jak najdłużej się da.Dzialka w Polsce jest tylko jak do tej pory nawet nie myślałam o budowaniu tylko o jednym wiadomo dziecko.Teraz gdy jestem w ciąży mysle ze fajnie by bylo miec swoj domek i wrocic do ojczyzny.Ale jeszcze nie pora jeszcze dwujka czeka na zimowisku ,Nie ruszę się z fr puki nie zabiorę moich kruszynek
U nas nie ma nic na zimowisku niestety eiec ciesz sie ze masz[emoji6] ja na nowo cala procedure bede zaczynac.
A dzialki ma tesciowa ale za blisko jej domu wiec na pewno tam nie planujemy sie budowac. Ciezko widze ten powrot ale dany rade
 
My to już w ogóle 30m2 jak narazie jeden duży pokój kuchnia lazieneczka dobrze że balkon duży jest.Ale lubimy to mieszkanie zostaniemy tu jak najdłużej się da.Dzialka w Polsce jest tylko jak do tej pory nawet nie myślałam o budowaniu tylko o jednym wiadomo dziecko.Teraz gdy jestem w ciąży mysle ze fajnie by bylo miec swoj domek i wrocic do ojczyzny.Ale jeszcze nie pora jeszcze dwujka czeka na zimowisku ,Nie ruszę się z fr puki nie zabiorę moich kruszynek
Zazdroszczę pełnego zimowiska! :) My liczymy na naturalny cud...a jak nie bedzie efektu po 6 miesiącach to pędzimy do kliniki;)
 
My juz nawet działkę mamy, ale jakos sKoda kasy na ten dom [emoji12] ale tak jak mówisz 2 dziecko bedzie konkretnym impulsem !


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
To tak jak my [emoji4] działka jest, jak zaczęliśmy planować budowie domu to wyszło ivf i plan poszedł na boczny tor, teraz jak już dzieciątko w drodze to mój m napalil się znowu na projekt domu i działa w tym kierunku a ja tak jakość nie widzę budowy w pl nie będąc na miejscu nie wiem jak to ogarniemy z małym dzieckiem [emoji16].

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myśle,ze największa motywacja w moim wypadku bedzie wnoszenie wózka na 2 piętro bez windy [emoji23][emoji1377]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
O matko to ja jak bym mieszkała w pl to na 4 piętro [emoji23] to też by była motywacja[emoji13]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ropuszka666 czy mogłabyś zmienić w kalendarzu płeć mojego maluszka? Będzie jednak dziewczynka:) Z góry dziękuję!!!
A jednak[emoji6] no to nam dzieciaczki numery porobily[emoji23] oby juz sie nie zmienialo!

Ropuszko a mi prosze dopisz 5.01 usg i 1.02 wiz w szpitalu u poloznych. A i co do imienia to chyba jednak u nas bedzie Sarunia mimo ze byly 3 typy od zawsze to jak sie okazalo ze jefnak dziewczynka to jakos z nienacka to Sara wpadlo i chyba tak zostanie[emoji7]

A i jutro mam fizjo pierwszy raz w szpitalu wiec sama jestem ciekawa czego sie spodziewac
 
Do góry