reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

2 km od Paryża teraz mieszkam Ivry sur Seine a wcześniej Paryz metro Tolbiac.
Ja czasami tego miasta nie moge w Pl mieszkam na wsi w domu rodzinnym z dużym ogrodem ahhh.Ale wiem mieszkam tu z własnego wyboru i nikt siłą mnie tu nie trzyma i napewno nie zapomnę co Francja mi dała darmową procedurę.
Tęskni się do spokoju wsi cóż za to powroty są piękne
 
reklama
Zazdroszczę pełnego zimowiska! :) My liczymy na naturalny cud...a jak nie bedzie efektu po 6 miesiącach to pędzimy do kliniki;)
Też się cieszę i często myślę kiedy wrócę po nie ..wiem nie ma co planować ale jeśli szczęśliwie urodze naturalnie to chcialabym odrazu wrócić oczywiście za zielonym swiatlemod lekarza zobaczymy!
 
mam pytanie odnośnie ciuszków dziecka,czy dzidziuś powinien mieć osobną szafkę/komodę na swoje rzeczy,czy może mieć ciuszki w jednej szafie z rodzicami?
 
A jednak[emoji6] no to nam dzieciaczki numery porobily[emoji23] oby juz sie nie zmienialo!

Ropuszko a mi prosze dopisz 5.01 usg i 1.02 wiz w szpitalu u poloznych. A i co do imienia to chyba jednak u nas bedzie Sarunia mimo ze byly 3 typy od zawsze to jak sie okazalo ze jefnak dziewczynka to jakos z nienacka to Sara wpadlo i chyba tak zostanie[emoji7]

A i jutro mam fizjo pierwszy raz w szpitalu wiec sama jestem ciekawa czego sie spodziewac

U nas Sara była jeszcze przed zapłodnieniem wpisana na kartce na lodówce i tak już została bo cokolwiek później wymyślaliśmy to już nam tak fajnie z nazwiskiem nie brzmiało. I co najważniejsze od M żadna była tak nie miała na imie [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam pytanie odnośnie ciuszków dziecka,czy dzidziuś powinien mieć osobną szafkę/komodę na swoje rzeczy,czy może mieć ciuszki w jednej szafie z rodzicami?

Kochana Ja wychodzę z założenia ze to co posiada dziecko jak ma i co ma zależy tylko od rodziców i ich możliwości życiowych i finansowych . U nas dziecko ma swój pokój swoje meble ale jeśli nie masz miejsca lub widzisz możliwości w swojej szafie to nikt ci nie broni . Ciuchy swoje w szafie i tak wydzielisz od dziecka bo się nie ogarniesz ale ważne tylko byś je prała w płynach dla niemowląt na początku przynajmniej .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana Ja wychodzę z założenia ze to co posiada dziecko jak ma i co ma zależy tylko od rodziców i ich możliwości życiowych i finansowych . U nas dziecko ma swój pokój swoje meble ale jeśli nie masz miejsca lub widzisz możliwości w swojej szafie to nikt ci nie broni . Ciuchy swoje w szafie i tak wydzielisz od dziecka bo się nie ogarniesz ale ważne tylko byś je prała w płynach dla niemowląt na początku przynajmniej .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
my niestety mamy tylko dwa pokoje z czego jeden to nasza mała sypialnia,w której znajduje się spore łóżko i szafa,wiec nie byłam pewna czy dzidzius powinien miec osobną szafkę czy nie.Ale skoro nie musi to dobrze.
 
U nas Sara była jeszcze przed zapłodnieniem wpisana na kartce na lodówce i tak już została bo cokolwiek później wymyślaliśmy to już nam tak fajnie z nazwiskiem nie brzmiało. I co najważniejsze od M żadna była tak nie miała na imie [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha dobre[emoji23]

A faktycznie u Was przeciez tez Sara[emoji7]
No m mnie przekonal ze na pewno musi byc miedzynarodowe (i tu ma racje) i z 3 typow (nicole, nadia, lilliane) stwierdzilismy ze nadia nie miedzynarodowe, nicole juz bardzo popularne bo co chwile gdzies sie slyszy a lilianne raz ze tez popularne a nie podoba sie m. I tak w sumie w ten sam dzien co dowiedzielismy sie o dziewczynce padlo na Sara i jak na razie nic tego nie przebilo a nazwisko dlugie mamy wiec latwiej bedzie
 
reklama
Do góry