reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A wyślesz mężowi chociaż zdjęcie księżniczki :) to sobie myślę biedny trochę jak zobaczy dziecię dopiero w domu .
Ale każdy ma inne potrzeby .
Ja rodze Cc przy którym mąż będzie obecny jak nie dam rady kongurowac to on to zrobi .
Po 2 h kangurowania jedziemy do naszego pokoju we 3 i tam się siebie uczymy 3 dni .
W domku będzie czekać moja mama przyleci do nas na 4 miesiące :)
Taki jest nasz plan .
:)

Nie No Ewcia jak już mnie postawią to on będzie przy mnie i malutkiej [emoji846]U nas nie może być przy cesarce nikt a do kangurowania dają tylko wcześniaczków donoszone dzieci odrazu ogarnia położna. Wlasnie oglądałam jakiś czas temu film o CC zagranica i w PL to nadal przepaść . Do granicy z Niemcami mam 80 km i tam już jest szpital gdzie CC wygląda jak u Ciebie i warunki są super ale nie mam meldunku w Niemczech i niestety nie da rady ale przy drugim będę coś myślała bo u nas dużo dziewczyn tam jeździ rodzic „po ludzku „


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wyślesz mężowi chociaż zdjęcie księżniczki :) to sobie myślę biedny trochę jak zobaczy dziecię dopiero w domu .
Ale każdy ma inne potrzeby .
Ja rodze Cc przy którym mąż będzie obecny jak nie dam rady kongurowac to on to zrobi .
Po 2 h kangurowania jedziemy do naszego pokoju we 3 i tam się siebie uczymy 3 dni .
W domku będzie czekać moja mama przyleci do nas na 4 miesiące :)
Taki jest nasz plan .
:)

Chyba raczej uczycie sie 5 dni [emoji6]
Po cc standardowo trzymaja Cie 5 dni...

I wow - ja moja Mame kocham bardzo, ale 4 miesiace to bym nie wytrzymala [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie No Ewcia jak już mnie postawią to on będzie przy mnie i malutkiej [emoji846]U nas nie może być przy cesarce nikt a do kangurowania dają tylko wcześniaczków donoszone dzieci odrazu ogarnia położna. Wlasnie oglądałam jakiś czas temu film o CC zagranica i w PL to nadal przepaść . Do granicy z Niemcami mam 80 km i tam już jest szpital gdzie CC wygląda jak u Ciebie i warunki są super ale nie mam meldunku w Niemczech i niestety nie da rady ale przy drugim będę coś myślała bo u nas dużo dziewczyn tam jeździ rodzic „po ludzku „


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ten brak kangurowania w PL to dla mnie jakies nieporozumienie. Przeciez nikogo to nic nie kosztuje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w moim szpitalu po cc tata kanguruje dziecko dopóki mama nie wyjedzie z pooperacyjnej. Ale przy cc być nie może.

Dobre i to [emoji4]
Grunt, zeby byl kontakt.
My mamy selfie z sali operacyjnej, jak juz mala lezy na mnie, chyba mnie wtedy zszywali.
Cudna pamiatka, uwielbiam to zdjecie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje kochane pomocne koleżanki forumowe!!! Jakie pieluchy pierwsze najlepsze i gdzie cenowo najkorzystniejsze

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Lekarze :-D moja siostra rodziła w tamtym roku, odeszły jej wody, ale zero skurczy, jak doktor dowiedział się czyja to córka, to od razu cc, inne kobiety pewnie by się jeszcze musiały pomęczyć:happy:

Czasem lepi miec znajomosci jednak to zle ze lekarz boi sie pielegniarki! Co to za uklady tam [emoji30][emoji30]liczy sie dobro pacjenta ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry