reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Moje kochane pomocne koleżanki forumowe!!! Jakie pieluchy pierwsze najlepsze i gdzie cenowo najkorzystniejsze

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Pampers premium care 1 wiem ze w pl dziewczyny kupuje w lidlu lub biedronce ( najlepiej czekac sprawdzac offerty) bo chyba drogie ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czasem lepi miec znajomosci jednak to zle ze lekarz boi sie pielegniarki! Co to za uklady tam [emoji30][emoji30]liczy sie dobro pacjenta ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
E no aż tak nie jest, po prostu moja mama mówi co myśli, nie ważne komu, taka straszna nie jest, a ginekolodzy położnicy są u nas naprawdę w porządku
 
0?!? A one nie są <2.5 kg?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Wez paczke 0 i paczke 1 jesli na JuZ chcesz miec w torbie bo 0 do 2.700 chyba sa nie pamietam dobrze , i mam nAdZ ze tobie nie potrzebne dlatego pisalam nr 1;)), Ja fakt mialam 0 Ale szybko zmienilam na 1 bo 0 uciskaly ja I do teraz wole szersze za pepek bo jak kupka wielka To leci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
0?!? A one nie są <2.5 kg?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Nie wiem nie pamietam ale 1 jej przeciekaly po bokach...i jakies 2 tyg bylismy na zerowkach. Ale kup 1 a w razie jakby byly za duze to zawsze maz moze podskoczyc kupic. Jakis nega zapasow tez nie ma co robic bo czesto odwiedzajacy dziecko przynosza pampersy. My jak skonczylysmy 1 i 2 i jak przeszlam na 3 to na dzien uzywalam dady a pampersy na noc
 
reklama
Nie No Ewcia jak już mnie postawią to on będzie przy mnie i malutkiej [emoji846]U nas nie może być przy cesarce nikt a do kangurowania dają tylko wcześniaczków donoszone dzieci odrazu ogarnia położna. Wlasnie oglądałam jakiś czas temu film o CC zagranica i w PL to nadal przepaść . Do granicy z Niemcami mam 80 km i tam już jest szpital gdzie CC wygląda jak u Ciebie i warunki są super ale nie mam meldunku w Niemczech i niestety nie da rady ale przy drugim będę coś myślała bo u nas dużo dziewczyn tam jeździ rodzic „po ludzku „


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ufff już myślałam że do szpitala bo nie wpuscisz hi
U mnie w szpitalu nie konguruje ten kto nie chce ... A mąż siedzi obok mnie za kurtynką i razem rodzimy:) może nawet przeciąć pepowine jak chce ( Ale nie chce ) położna ogarnia dziecko na sali pediatra przychodzi na salę nie oddam nikomu hi hi hi
Jak będą musieli do jakiegoś badania zabrać idę z nimi hi hi hi
 
Do góry