reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzis 21t0d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super!!!!
Ja nie wiem do końca czy to co czuję to ruchy synka. Takie jakby "pukanie" przeważnie po bokach na dole ale nie tylko... Głównie rano i wieczorem.
A teraz pytanie za 100 pkt bo spotkałam się z dwoma sposobami określania tygodnia ciąży. Wg mnie jeśli jestem w 19t1d to jestem w 19 tyg ciąży a w kalkulatorach niektórych jest ze w 20. To jak to wreszcie jest!?


ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Super!!!!
Ja nie wiem do końca czy to co czuję to ruchy synka. Takie jakby "pukanie" przeważnie po bokach na dole ale nie tylko... Głównie rano i wieczorem.
A teraz pytanie za 100 pkt bo spotkałam się z dwoma sposobami określania tygodnia ciąży. Wg mnie jeśli jestem w 19t1d to jestem w 19 tyg ciąży a w kalkulatorach niektórych jest ze w 20. To jak to wreszcie jest!?


ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Jezeli masz 19t1d to jest to 20 tydzien ciazy...
 
Super!!!!
Ja nie wiem do końca czy to co czuję to ruchy synka. Takie jakby "pukanie" przeważnie po bokach na dole ale nie tylko... Głównie rano i wieczorem.
A teraz pytanie za 100 pkt bo spotkałam się z dwoma sposobami określania tygodnia ciąży. Wg mnie jeśli jestem w 19t1d to jestem w 19 tyg ciąży a w kalkulatorach niektórych jest ze w 20. To jak to wreszcie jest!?


ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Wg mojej lekarki to bylby 19tydzien ciazy.
Ja rodzilam w 40t1d i wszedzie mam wspisane - porod w 40 tygodniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mojej się pytałam który to tydzień jeśli był 16 t i 4 dzień to mi powiedziała że 16...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry