reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cały czas było wszystko ok a dziś odbieram badania a tam wysokie pH i liczne bakterie w moczu. Powtórzę jeszcze jutro, dobrze że wizyta we wtorek. Czyli leki powinny to opanować i nic złego bobasowi się nie stanie jak w miarę szybko zostało wyłapane?
A dobrze pobralas? Po umyciu i ze srodkowego strumienia?
 
U mnie dokladnie to samo, maz boi sie mnie dotknac [emoji6] [emoji28]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A najlepsze jest to ze przed in vitro wyjechal na misje. Czyli bez kochania bylismy 6miesiecy misji i cala ciaze i okres pologu do wizyty u gin...ale to byla jego decyzja...bal sie ze cos uszkodzi :)
 
Cześć, dziewczyny :)

Skromnie dołączam do Waszego grona :sorry2:

I od razu mam pytanie, które mi ostatnio chodzi po głowie: Jak u Was wyglądała sprawa ze współżyciem po udanym transferze? :huh:

U nas było tak po transferze seksu niet., natomiast po serduszku normalnie :biggrin2:lekarz wciąż powtarzał że to normalna ciąża i ze nie mam przeciwwskazań no chyba że zaczeloby się plamienie. Ja się boję za każdym razem i nie ma wygibasow ;)No ale wiadomo tak jak pisala Magda są inne sposoby :biggrin2::wink:
 
reklama
Dziewczyny, zaczynam wygladac jak sloniczka, a pani polozna zwazyla mnie i od poczatku ciazy orzytylam... 3,5kg... myslalam ze z 10, a conajmniej 5. A tu tylko 3,5, z czego niemal 0,5 sama dzidzia :d jestem w szoku :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry