reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mam dwa w sumie jeden widziałam na żywo piękny ale cena kosmos. Tego drugiego nie miałam możliwości a po ostatniej wizycie w sklepie z wózkami stwierdziłam ze obowiązkowo trzeba zobaczyć w realu zanim się kupi w necie bo na zdjęciach wszystko super a później okazuje się niezły badziew a jednak to będzie najważniejszy pojazd w moim życiu [emoji12] .
1500286500-aaaaaa.jpeg
1500286516-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana jeśli mogę coś powiedzieć z zawodowego doświadczenia ta spacerówka jest bardzo nieergonomiczna i robi "krzywde" dzieciom.
 
reklama
Matko jak Ja wam zazdroszczę tych facetów . Ja to całe życie się zarzekałam ze nie wezmę takiego jak mój Ojciec i co zawsze było to samo . Przynieś wynieś pozamiataj .Ja mam jedynaka rozpieszczonego przez Mamusie i niestety mam tylko nadzieje ze jak dziecko się urodzi to się ogarnie . Choć z drugiej strony ma dobre serce i wiem ze mnie kocha wiec chyba dlatego to znoszę . W tych czasach to ciężko o kogoś kto będzie Cie szanował . U mnie na lutówkach dziewczyny narzekają ze musza za wizytę zapłacić a jak ja pomyśle ile poszło kasy na invitro badania leki to stwierdzam ze nie którzy naprawdę nie wiedza co to są wydatki na dziecko .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mam to samo, jak czytam te wypowiedzi to mam ochotę usunąć konto. Narzekają że są w ciąży i że wizyty drogie a w aptece zapłaciła 100zl i to jest kosmos. Ja rozumiem że nie każdy ma duży budżet ale kurde tu chodzi o Twoje dziecko! Po wydatkach na in vitro jak idę i płace 200zl to aż z radością. Jednak dużo kobiet które zachodzą w ciążę bez problemów nie potrafią tego docenić.
 
Mam to samo, jak czytam te wypowiedzi to mam ochotę usunąć konto. Narzekają że są w ciąży i że wizyty drogie a w aptece zapłaciła 100zl i to jest kosmos. Ja rozumiem że nie każdy ma duży budżet ale kurde tu chodzi o Twoje dziecko! Po wydatkach na in vitro jak idę i płace 200zl to aż z radością. Jednak dużo kobiet które zachodzą w ciążę bez problemów nie potrafią tego docenić.

Oj uwierz ze już tez nie mogę czytać tego co piszą . Przepaść niesamowita między nami walczącymi i pragnącymi Matkami a tymi co "znowu " się przytrafiło . Najnormalniej w świecie przykro się czyta .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja widzę trafilam na fajna grupe gdzie sa tez dziewczyny po poronieniach iui ivf i normalne matki polki

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Widzę że migrena do Was poszła hi hi u mnie 2 dni spokój :)
Co do zakupów ja robię jej prezenty co tydzień :laugh2: najpierw kolory neutralne po 12 tc jak powiedział że na 70% baba pojawia sie trochę różu :laugh2: w 16 tc powie na 100%
Mój lekarz twierdzi że w 12 tc da się powiedzieć coś w 16 tc na 100% i wcale dziecko nie musi pokazać fajfusa lub jego brak - dziewczynki mają jajniki ;) .
 
Kropka to poradź co wybrać na co patrzeć [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dawaj foty to Ci będę mowic:) zobacz na tą spacerówka i wyobraź sobie jak dosłownie upchniete będzie tam Twoje dziecko (na żywo pewnie nie zobaczysz bo nie Wychodzisz z domu:) ). Wózek musi być komfortowy dla dziecka i oczywiście też cieszyć oko mamy:) Dla porównania jednym z najgorszych wózków dostępnych teraz na rynku a niesamowicie popularnym jest wózek quinny (spacerówka ma bardzo podobny ksztalt)
 
Dawaj foty to Ci będę mowic:) zobacz na tą spacerówka i wyobraź sobie jak dosłownie upchniete będzie tam Twoje dziecko (na żywo pewnie nie zobaczysz bo nie Wychodzisz z domu:) ). Wózek musi być komfortowy dla dziecka i oczywiście też cieszyć oko mamy:) Dla porównania jednym z najgorszych wózków dostępnych teraz na rynku a niesamowicie popularnym jest wózek quinny (spacerówka ma bardzo podobny ksztalt)

Powiem Ci ale te wózki jak oglądałam to wszystkie takie kosmiczne . Mojemu się podoba ten Mutsy bo znajomi maja ale mnie jakoś nie ujął . Mi się znowu podobają Cybex ale mała jest używanych a cena kosmos , choć jakościowo można mu troszkę zarzucić
1500293560-aaaaaa.jpeg
1500293592-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiem Ci ale te wózki jak oglądałam to wszystkie takie kosmiczne . Mojemu się podoba ten Mutsy bo znajomi maja ale mnie jakoś nie ujął . Mi się znowu podobają Cybex ale mała jest używanych a cena kosmos , choć jakościowo można mu troszkę zarzucić
1500293560-aaaaaa.jpeg
1500293592-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cybexy są super ale wiesz teraz Jeszcze podskocza z ceną przez Lewandowskich:)
 
Do góry