reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Właściwie nie wiem co mam napisać a coś powinnam.dzisiaj urodziłam moja martwa córeczkę .zdażył się najczarniezy scenariusz i najgorsza chwila mojego życia.poproszę o wykreślenie nas z kalendarza.życzę wam wszystkim samych szczęśliwych chwil i dobrych wiadomości.dużo siły.nie sądzę żebym po tym wszystkim próbowała jeszcze raz.nie mam już na to siły.bylyscie ogromnym wsparciem.dziękuję.
Nie umiem wyrazić tego jak bardzo mi przykro. ... Aniu trzymaj się [emoji22]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Nistety serduszko nie biło na czwartkowej wizycie.maleńka już nie urosła od ostatniego usg więc musiała już nie żyć od ponad tygodnia.przyczyny na razie nie znamy.od czwartku indukowali poród i dopiero dzisiaj jest już po.gorzej być nie może...
 
Nistety serduszko nie biło na czwartkowej wizycie.maleńka już nie urosła od ostatniego usg więc musiała już nie żyć od ponad tygodnia.przyczyny na razie nie znamy.od czwartku indukowali poród i dopiero dzisiaj jest już po.gorzej być nie może...
Mam rozdarte serce razem z Tobą [emoji22]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Nistety serduszko nie biło na czwartkowej wizycie.maleńka już nie urosła od ostatniego usg więc musiała już nie żyć od ponad tygodnia.przyczyny na razie nie znamy.od czwartku indukowali poród i dopiero dzisiaj jest już po.gorzej być nie może...

Nie jestem wstanie wyobrazić sobie co przezywasz ... tak strasznie mi przykro [emoji26][emoji26][emoji26]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właściwie nie wiem co mam napisać a coś powinnam.dzisiaj urodziłam moja martwa córeczkę .zdażył się najczarniezy scenariusz i najgorsza chwila mojego życia.poproszę o wykreślenie nas z kalendarza.życzę wam wszystkim samych szczęśliwych chwil i dobrych wiadomości.dużo siły.nie sądzę żebym po tym wszystkim próbowała jeszcze raz.nie mam już na to siły.bylyscie ogromnym wsparciem.dziękuję.

Zadne slowa nie beda tu wlasciwe, ani pocieszajace.
Zycze Ci duzo sily.
Nie moge powstrzymac lez...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nistety serduszko nie biło na czwartkowej wizycie.maleńka już nie urosła od ostatniego usg więc musiała już nie żyć od ponad tygodnia.przyczyny na razie nie znamy.od czwartku indukowali poród i dopiero dzisiaj jest już po.gorzej być nie może...
Nawet nie wiem co napisać...
Bardzo mi przykro [emoji22][emoji22][emoji22]

Aniołku [*][*][*]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właściwie nie wiem co mam napisać a coś powinnam.dzisiaj urodziłam moja martwa córeczkę .zdażył się najczarniezy scenariusz i najgorsza chwila mojego życia.poproszę o wykreślenie nas z kalendarza.życzę wam wszystkim samych szczęśliwych chwil i dobrych wiadomości.dużo siły.nie sądzę żebym po tym wszystkim próbowała jeszcze raz.nie mam już na to siły.bylyscie ogromnym wsparciem.dziękuję.
Ale sie poplakalam...tule Cie mocno

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właściwie nie wiem co mam napisać a coś powinnam.dzisiaj urodziłam moja martwa córeczkę .zdażył się najczarniezy scenariusz i najgorsza chwila mojego życia.poproszę o wykreślenie nas z kalendarza.życzę wam wszystkim samych szczęśliwych chwil i dobrych wiadomości.dużo siły.nie sądzę żebym po tym wszystkim próbowała jeszcze raz.nie mam już na to siły.bylyscie ogromnym wsparciem.dziękuję.

Aniu, mam w głowie pustkę nie umiem ubrać w słowa co czuje:frown: strata dziecka to chyba najgorsze co może przytrafić się kobiecie . Mnie bolało bardzo i minęło 2 lata czas leczy rany ale nie uleczyć pamięci .
Modlitwą i myślami jestem z Tobą i aniołkiem.
 
Do góry