reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@Ropuszka666 jak się czujesz?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]

Dziękuje, w sumie gdyby nie świadomość ze coś się tam na robiło to bym nie wiedziała że coś mi dolega . Plamie tylko jak robię siku przy podcieraniu ale to taka czarna stara krew wiec to chyba dobrze ?! Oczywiście leżę i się lenię ale już mnie nosi. Podziwiam jak dziewczyny musza przeleżeć połowę ciąży .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje, w sumie gdyby nie świadomość ze coś się tam na robiło to bym nie wiedziała że coś mi dolega . Plamie tylko jak robię siku przy podcieraniu ale to taka czarna stara krew wiec to chyba dobrze ?! Oczywiście leżę i się lenię ale już mnie nosi. Podziwiam jak dziewczyny musza przeleżeć połowę ciąży .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak taka ciemna to dobrze. Tez większość czasu miałam tylko przy korzystaniu z toalety plamienie. Ja od środy krwi nie mam, ale nadal śluz jest bezowy wiec oszczędzam się do wizyty za tydzień. Ale tak samo mam już dość i powoli łapie depreche bo z przerwami od tygodni tkwie w domu

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
reklama
Do góry