reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuje, w sumie gdyby nie świadomość ze coś się tam na robiło to bym nie wiedziała że coś mi dolega . Plamie tylko jak robię siku przy podcieraniu ale to taka czarna stara krew wiec to chyba dobrze ?! Oczywiście leżę i się lenię ale już mnie nosi. Podziwiam jak dziewczyny musza przeleżeć połowę ciąży .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie lekarz mówil, że jak brązowa to ok, miałam przejmować się czerwonym krwawieniem.
To leżenie dobija, ale odpoczywaj:)
 
reklama
Witam.Moja Ania urodzila sie 7 lipca o 15.35 i jest maluszkiem ma 2,7kg i 52cm no i niestety skonczylo sie cesarka.
Ale najwazniejsze ze juz jest z nami.Warto czekac na ten cud:)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję:) i witam małą Anię:)
Mam nadzieję, że czujecie się dobrze:) Dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu razem do domku:)
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***

CZERWIEC
28: BeataWarszawa- córeczka Kaja
LIPIEC
02: Truskawka89 - córeczka Liliana
07: Liza1321-synek Michałek
07: kasik99- córeczka Ania


***WIZYTY***

LIPIEC
10: AniaCh83- II badanie prenetalne
10: Jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącegociążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne z echo serca płodu
19: Ilona 88- wizyta na NFZ
21: Ilona 88 - wizyta + USG
26: Ewunka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28: Ropuszka666 - I badanie prenetalne

SIERPIEŃ
28: Ewunka - II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
26.11.2017- Nataliaa93 - dziewczynka ???
02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

07.01.2018- dreamscometrue : 70 % Zosia
09.01.2018- Ewunka : 70 %:Marcelinka

09.02.2018- ropuszka666 ???
 
Ostatnia edycja:
Witam.Moja Ania urodzila sie 7 lipca o 15.35 i jest maluszkiem ma 2,7kg i 52cm no i niestety skonczylo sie cesarka.
Ale najwazniejsze ze juz jest z nami.Warto czekac na ten cud:)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluję ! To trochę po terminie .
Najważniejsze,że jesteście razem :)
 
Właściwie nie wiem co mam napisać a coś powinnam.dzisiaj urodziłam moja martwa córeczkę .zdażył się najczarniezy scenariusz i najgorsza chwila mojego życia.poproszę o wykreślenie nas z kalendarza.życzę wam wszystkim samych szczęśliwych chwil i dobrych wiadomości.dużo siły.nie sądzę żebym po tym wszystkim próbowała jeszcze raz.nie mam już na to siły.bylyscie ogromnym wsparciem.dziękuję.
 
Właściwie nie wiem co mam napisać a coś powinnam.dzisiaj urodziłam moja martwa córeczkę .zdażył się najczarniezy scenariusz i najgorsza chwila mojego życia.poproszę o wykreślenie nas z kalendarza.życzę wam wszystkim samych szczęśliwych chwil i dobrych wiadomości.dużo siły.nie sądzę żebym po tym wszystkim próbowała jeszcze raz.nie mam już na to siły.bylyscie ogromnym wsparciem.dziękuję.
Nie mogę zebrać myśli...Ania jak to co się stało? Moje najszczersze wyrazy współczucia ale ja nie mogę w to uwierzyć....jestem w szoku

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
reklama
Właściwie nie wiem co mam napisać a coś powinnam.dzisiaj urodziłam moja martwa córeczkę .zdażył się najczarniezy scenariusz i najgorsza chwila mojego życia.poproszę o wykreślenie nas z kalendarza.życzę wam wszystkim samych szczęśliwych chwil i dobrych wiadomości.dużo siły.nie sądzę żebym po tym wszystkim próbowała jeszcze raz.nie mam już na to siły.bylyscie ogromnym wsparciem.dziękuję.

Płakać mi się chce, wręcz wyć... Nie wiem co powiedzieć...

Aniołku [*] [*] [*]
 
Do góry