reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny wracam . Krwiak gigant ale dr mówi ze najważniejsze ze nie widać wycieku. Maluszek ma się świetnie bardzo ruchliwy . Ja mam nakaz leżenia tylko siku jedzenie prysznic . Leki bez zmian .Plamie taka stara brązowa krwią i to tez powiedziała ze na plus . Przytuliła Mnie i powiedziała ze będzie dobrze tylko muszę o siebie dbać. W środę mam przyjechać na kolejna wizyty żebym zobaczyła dzieciaczka i się uspokoiła ze jest ok .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ja ciągle borykam się z bólami glowy. Mam za sobą nieprzespana noc, nie mogłam podnieść głowy z poduszki i rano wzięłam paracetamol, taki z kofeina... teraz dopiero przeczytałam ulotkę i napisane, Że można zazyc jeśli lekarz uzna że bardziej pomoże niż zaszkodzj... na ulotkach innych takich leków z kofeina w necie , przeczytalam., żeby nie zażywać w ciąży... ten co mam.ma 65mg kofeiny... Boshe , myślicie że jedna taka tabletka moglam.zaszkodzic...??? Jesteście takie w ciąży ??
To moja 3 przeciwbólowa w ciąży, nie licząc nospy na brzuch. Poprzednie dwa paracetamole były zwykle ... [emoji26][emoji53]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
taaa to jest nowoczesne amerykańskie podejście. ja trafiłam w klinice na lekarza, który robił specjalizacje w nowym jorku i tez mi tak gadal, a moja gin (tez z kliniki i jej ufam) zawsze mówi, żeby leżeć. Acard Ci chyba musi zmniejszyć? I pytaj o ten prolutex. Badz dobrej mysli rzadko kiedy przygoda z krwiakami sie zle kończy
Ja jak krwawilam w 8dpt kazał chodzić zakaz leżenia . Chodziłam ..... lało się za mnie po kostkach;) trwało 1 dzień potem już spokój .
 
Dziewczyny, ja ciągle borykam się z bólami glowy. Mam za sobą nieprzespana noc, nie mogłam podnieść głowy z poduszki i rano wzięłam paracetamol, taki z kofeina... teraz dopiero przeczytałam ulotkę i napisane, Że można zazyc jeśli lekarz uzna że bardziej pomoże niż zaszkodzj... na ulotkach innych takich leków z kofeina w necie , przeczytalam., żeby nie zażywać w ciąży... ten co mam.ma 65mg kofeiny... Boshe , myślicie że jedna taka tabletka moglam.zaszkodzic...??? Jesteście takie w ciąży ??
To moja 3 przeciwbólowa w ciąży, nie licząc nospy na brzuch. Poprzednie dwa paracetamole były zwykle ... [emoji26][emoji53]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Taka ilosc to zdaje sie polowa tego co zawiera filizanka kawy, a lekarze zgodnie twierdza, ze jedna kawa dziennie w ciazy nie szkodzi, wiec sadze, ze nie masz sie co martwic.
Na przyszlosc zaopatrz sie w paracetamol i bierz to w razie potrzeby.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
taaa to jest nowoczesne amerykańskie podejście. ja trafiłam w klinice na lekarza, który robił specjalizacje w nowym jorku i tez mi tak gadal, a moja gin (tez z kliniki i jej ufam) zawsze mówi, żeby leżeć. Acard Ci chyba musi zmniejszyć? I pytaj o ten prolutex. Badz dobrej mysli rzadko kiedy przygoda z krwiakami sie zle kończy
Moja gin , z pierwszej ciąży, też mówiła żeby funkcjonować normalnie. Jakiś tak w połowie ciąży myślałam ze wody mi się sacza, panika była oczywiście nie z tej ziemi. Później mniej mnie zbadali i wszystko Ok było , albo wydzielina jakaś inna albo ... o bony... popuszczalam, tak mi chyba dziecko na pecherzu leżało... Na szczęście to były zajścia incydentalne ;) I po porodzie, z pełnym rozwarciem, lecz zakończonym cc, moje narządy radzą sobie dobrze i zwieracze na szczęście trzymają . Ciekawe jak będzie tym razem.... Ale ogólnie gin mówiła , że jak ma coś się stać to się stanie bez wzg czy będzie się stało czy leżało...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taka ilosc to zdaje sie polowa tego co zawiera filizanka kawy, a lekarze zgodnie twierdza, ze jedna kawa dziennie w ciazy nie szkodzi, wiec sadze, ze nie masz sie co martwic.
Na przyszlosc zaopatrz sie w paracetamol i bierz to w razie potrzeby.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To wlssnie paracetamol, tylko ten mocniejszy , taki jak w pl apap extra. Uspokoilam się trochę , pewnie jskbym.zspytala.lekarza to te by powiedział żeby brać , bo ból mialam.nie do zniesienia. To była 3 albo 4 tabletka w ciąży więc mam nadzieję że nie zsszkodzj...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do tego co można a co nie można albo nie powinno się uzywac... To czy są kosmetyki , których przestalyscie używać że wzg na ciążę ??
Np odżywka do rzęs revitalash- kiedyś gdzieś mi się w oczy rzuciło , że nie ponno jej się używać w ciazy... pewnie że wzg na brak badań, ale ta akurat miała jakieś silne składniki.
Ja czasem używam Long4lashes...
Maść na trądzik tylko jakaś zwykła z siarka.
I mój ulubiony pilling z kawy... używam omijając brzuch.
Bloker potu - zastanawiam.sie czy mozna, ostatnio u nas upały i poce się jak świnka ... gdzieś słyszałam że są też antyperspiracyjne żele pod prysznic ... Ciekawe czy można..?? Przydalby mi się , nigdy nie miałam problemów z nadpotliwoscia, A teraz mam i bardzo to niekonfortowe...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie
Mam prosbe czy ma ktoras z was ksiazke '' ciężarówką przez 9 miesięcy '' w pdf, ktora mogla by mi przeslac.
Nie mieszkam w Polsce, a ksiazka ma super opinie i pomyslalam ze zapytam czy ktos nie ma wersji w pdf-ie?
Pozdrawiam watek
 
Witajcie
Mam prosbe czy ma ktoras z was ksiazke '' ciężarówką przez 9 miesięcy '' w pdf, ktora mogla by mi przeslac.
Nie mieszkam w Polsce, a ksiazka ma super opinie i pomyslalam ze zapytam czy ktos nie ma wersji w pdf-ie?
Pozdrawiam watek
Ja mam ja w domu i taaak mi sie nie chce czytać...a gdzie mieszkasz?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
reklama
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***

CZERWIEC
28: BeataWarszawa- córeczka Kaja
LIPIEC
02: Truskawka89 - córeczka Liliana
07:Liza1321-synek Michałek

***WIZYTY***

LIPIEC
10: AniaCh83- II badanie prenetalne
10: Jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne z echo serca płodu
19: Ilona 88- wizyta na NFZ
21: aniasiwa- II badanie prenetalne
21: Ilona 88 - wizyta + USG
26: Ewunka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28: Ropuszka666 - I badanie prenetalne

SIERPIEŃ
28: Ewunka - II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

01.07.2017 - Kasik 99: Ania
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa: dziewczynka
26.11.2017- Nataliaa93 - dziewczynka ???

02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

07.01.2018- dreamscometrue : 70 % Zosia
09.01.2018- Ewunka : 70 %:Marcelinka

09.02.2018- ropuszka666 ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry