reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

W wypisie mam wpisane pomiędzy przednią ścianą macicy a kosmówką krwiak o wymiarach 40mmx15mm a ciaza 22mm wiec u Mnie wielki ten krwiak . Lekarka dużo mi pomogła trafiłam odrazu do ordynatora w szpitala bo po niego dzwoniła . Jutro mam iść do niej na kontrole na 10 :00 . Lekarz powiedział ze nic zrobić nie mogę jak tylko czekać . Gdybym zaczęła bardziej krwawić mam przyjechać . Jak badał mnie to powiedział ze to już teraz taka brązowa krew wiec ma nadzieje ze będzie dobrze . Teraz tez troszkę plamie już tak nie leci mocno i jest to brązowa krew. Wiem ze na nic już wpływu nie mam ze to już natura teraz rozegra wszystko...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Odpoczywaj i leż a jak leżysz na plecach i chcesz wstać to najpierw, przy nogach zgiętych w kolanach, obróć się na bok i z tej pozycji wstawaj żeby nie napinać mięśni brzucha.
 
reklama
W wypisie mam wpisane pomiędzy przednią ścianą macicy a kosmówką krwiak o wymiarach 40mmx15mm a ciaza 22mm wiec u Mnie wielki ten krwiak . Lekarka dużo mi pomogła trafiłam odrazu do ordynatora w szpitala bo po niego dzwoniła . Jutro mam iść do niej na kontrole na 10 :00 . Lekarz powiedział ze nic zrobić nie mogę jak tylko czekać . Gdybym zaczęła bardziej krwawić mam przyjechać . Jak badał mnie to powiedział ze to już teraz taka brązowa krew wiec ma nadzieje ze będzie dobrze . Teraz tez troszkę plamie już tak nie leci mocno i jest to brązowa krew. Wiem ze na nic już wpływu nie mam ze to już natura teraz rozegra wszystko...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
3mam za Was kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musiałabym urodzić ponad 2 Tyg.po terminie .

Właśnie pojechał i pierwszy raz płakałam jak jechał. I już nie chodzi o to że nie będzie go przy porodzie a o te pierwsze 2 tyg po urodzeniu o ten kontakt z maluchem i bliskość .
Wiem że jemu też jest ciężko że z nami nie będzie.
Jest jeszcze opcja żeby zjechał na własny koszt zobaczymy może tak zrobimy , jak spedycja da ok
Zachciało się firmy transportowej :realmad:
Biedactwo [emoji52]
No przesadziłam może z tym odbiorem że szpitala , ale może tak być , Że urodzisz później, także nie muszą to być dwa tyg bez taty. Tule.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę maluszka, a z drugiej strony jestem przerażona. :-) :) nie wiem czy jeszcze coś dopakować czy iść już spać, normalnie mętlik w głowie!!
Wasz dzień. Idź lepiej spać, i tak pewnie będzie trudno zasnąć.
Powodzenia i zamelduj się jak dojdziesz do siebie [emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ropuszka666 to ciąża wcale nie jest już taka młoda całkiem. Stara krew to dobry znak. W Twoim przypadku to chyba tylko leżenie i toaleta, ale też niezbyt często. Jakie leki bierzesz? Ja dupka, luteine i prolutex znowu przez to krwawienie. Czemu nie idziesz do swojego gin prowadzącego? Fajnie, że dobrze trafiłaś, ale myślę, że w szpitalu Ci takich leków nie wskażą ani nie zwiększa dawki i nie do końca rozumiem po co dziś ta kontrola powinnaś leżeć a nie tłuc się autem moim skromnym zdaniem skoro i tak stwierdzili, że nic nie mogą teraz zrobić....

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
@Ropuszka666 to ciąża wcale nie jest już taka młoda całkiem. Stara krew to dobry znak. W Twoim przypadku to chyba tylko leżenie i toaleta, ale też niezbyt często. Jakie leki bierzesz? Ja dupka, luteine i prolutex znowu przez to krwawienie. Czemu nie idziesz do swojego gin prowadzącego? Fajnie, że dobrze trafiłaś, ale myślę, że w szpitalu Ci takich leków nie wskażą ani nie zwiększa dawki i nie do końca rozumiem po co dziś ta kontrola powinnaś leżeć a nie tłuc się autem moim skromnym zdaniem skoro i tak stwierdzili, że nic nie mogą teraz zrobić....

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]

Jadę właśnie do mojej lekarz prowadzącej bo jest dziś na oddziale i chce mnie zbadać sama zobaczyć .obstawiona jestem na maksa lekami (Luteina duphaston fraxiparina Acard Encorton Euthyrox ) od transferu wiec tu z lekami już nie ma co mi dać bo i dawki duże biorę . Ten lekarz wczorajszy np powiedział ze on by nie leżał cały czas po czym ona zadzwoniła wieczorem do Mnie i powiedziała ze mam się kłaść i go nie słuchać . Zaczynam za dwa dni 10 tydzień maluszek już się ruszał na USG i rozwija się książkowo tylko ten cholerny krwiak. W życiu bym nie pomyślała ze na Mnie trafi .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadę właśnie do mojej lekarz prowadzącej bo jest dziś na oddziale i chce mnie zbadać sama zobaczyć .obstawiona jestem na maksa lekami (Luteina duphaston fraxiparina Acard Encorton Euthyrox ) od transferu wiec tu z lekami już nie ma co mi dać bo i dawki duże biorę . Ten lekarz wczorajszy np powiedział ze on by nie leżał cały czas po czym ona zadzwoniła wieczorem do Mnie i powiedziała ze mam się kłaść i go nie słuchać . Zaczynam za dwa dni 10 tydzień maluszek już się ruszał na USG i rozwija się książkowo tylko ten cholerny krwiak. W życiu bym nie pomyślała ze na Mnie trafi .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przy krwawieniach i krwiakach fantastyczny jezt prolutex może zapytaj o niego.U mnie w klinice dają to zawsze w takiej sytuacji
 
Współczuję, a może Franio urodzi się po terminie tak dwa tyg :-) :)

Cierpliwie czekam :) dziś już lepiej u mnie z nastawieniem do całej sytuacji dołek przeszedł i wiem że muszę być dzielna dla Frania :tak:
O 17: 40 KTG
Daj znać jak już będziesz po i czekamy na zdjęcie :yes: trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jadę właśnie do mojej lekarz prowadzącej bo jest dziś na oddziale i chce mnie zbadać sama zobaczyć .obstawiona jestem na maksa lekami (Luteina duphaston fraxiparina Acard Encorton Euthyrox ) od transferu wiec tu z lekami już nie ma co mi dać bo i dawki duże biorę . Ten lekarz wczorajszy np powiedział ze on by nie leżał cały czas po czym ona zadzwoniła wieczorem do Mnie i powiedziała ze mam się kłaść i go nie słuchać . Zaczynam za dwa dni 10 tydzień maluszek już się ruszał na USG i rozwija się książkowo tylko ten cholerny krwiak. W życiu bym nie pomyślała ze na Mnie trafi .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
taaa to jest nowoczesne amerykańskie podejście. ja trafiłam w klinice na lekarza, który robił specjalizacje w nowym jorku i tez mi tak gadal, a moja gin (tez z kliniki i jej ufam) zawsze mówi, żeby leżeć. Acard Ci chyba musi zmniejszyć? I pytaj o ten prolutex. Badz dobrej mysli rzadko kiedy przygoda z krwiakami sie zle kończy
 
Do góry