reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To co dziś przeżyłam było okropne . Czułam się bardzo dobrze pojechaliśmy do Kauflandu na zakupy i mówię do partnera ze siku mi się chce po czym czuje ze coś leci ze mnie, biegnę do toalety a tam pełno krwi .Szybko w samochód i na pogotowie lekarka prowadząca załatwiła ze zejdzie do mnie ordynator . Byłam pewna ze straciłam już mojego maluszka . Lekarz po USG stwierdza ze z dzieckiem ok ale Ja mam ogromnego krwiaka. Powiedział ze czas pokaże i trzeba to pozostawić naturze bo biorę wszystkie leki jakie można i wiecej zrobić nie mogę .nie zostałam w szpitalu bo nie widziałam sensu a nie lubię szpitali. Jutro mam przyjechać na kontrole . Powiedzcie czy któraś z was miała takiego krwiaka ?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Te krwiaki to masakra jakaś ,zawału idzie dostać
Ja nie miałam ale bardzo dużo dziewczyn ma.
Dużo odpoczywaj niech się wchłonie paskuda.
 
reklama
@aniasiwa jak po wizycie ?

Ja nadal w dwupaku . Umówiłam się jutro na Ktg bo to prawie 39 tc a ja nie byłam. Więc idę na własną rękę zaczynam chyba świrować :baffled: A to dlatego że do 10.07 nie ma mojego lekarza.
Mój m wyjeżdża i zobaczy swojego syna 1.08 mam doła z tego powodu :frown: choć czułam że tak będzie to ciężko mi się z tym pogodzić eh ....
Nie martw się za wczasu, do mnie mówili wszyscy, Że urodzę wcześniej,a urodziłam 11 dni po terminie. Może Franio to też będzie ten typ i jeszcze tatuś go że szpitala odbierze ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To co dziś przeżyłam było okropne . Czułam się bardzo dobrze pojechaliśmy do Kauflandu na zakupy i mówię do partnera ze siku mi się chce po czym czuje ze coś leci ze mnie, biegnę do toalety a tam pełno krwi .Szybko w samochód i na pogotowie lekarka prowadząca załatwiła ze zejdzie do mnie ordynator . Byłam pewna ze straciłam już mojego maluszka . Lekarz po USG stwierdza ze z dzieckiem ok ale Ja mam ogromnego krwiaka. Powiedział ze czas pokaże i trzeba to pozostawić naturze bo biorę wszystkie leki jakie można i wiecej zrobić nie mogę .nie zostałam w szpitalu bo nie widziałam sensu a nie lubię szpitali. Jutro mam przyjechać na kontrole . Powiedzcie czy któraś z was miała takiego krwiaka ?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Współczuję stresu , masakra, daj znać koniecznie jutro po wizycie . Który masz tydzień dokładnie ?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znam to uczucie. Raz wstalam w nocy siku i zobaczyłam krew. Spanikowalam jak Ty, IP stwierdzili, ze wszystko ok i nie wiedza skąd krwawienie. Rano klinika, ta sama diagnoza. Przeszło po 4 dniach. Po tygodniu znowu krwawienie okazalo sie, ze mam małego krwiaka. Ale u mnie krwiak 1,3x0,4cm a Mala myślę okolo 7cm juz ma. Tez po 4 dniach lezenia przeszło, teraz plamie na brazowo, bezowo...kontrolę mam 15lipca. Jaki masz ten krwiak i jakie jest dziecko ? Wazne jest umiejscowienie bardzo. Co twój lekarz prowadzący na to?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]

W wypisie mam wpisane pomiędzy przednią ścianą macicy a kosmówką krwiak o wymiarach 40mmx15mm a ciaza 22mm wiec u Mnie wielki ten krwiak . Lekarka dużo mi pomogła trafiłam odrazu do ordynatora w szpitala bo po niego dzwoniła . Jutro mam iść do niej na kontrole na 10 :00 . Lekarz powiedział ze nic zrobić nie mogę jak tylko czekać . Gdybym zaczęła bardziej krwawić mam przyjechać . Jak badał mnie to powiedział ze to już teraz taka brązowa krew wiec ma nadzieje ze będzie dobrze . Teraz tez troszkę plamie już tak nie leci mocno i jest to brązowa krew. Wiem ze na nic już wpływu nie mam ze to już natura teraz rozegra wszystko...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się za wczasu, do mnie mówili wszyscy, Że urodzę wcześniej,a urodziłam 11 dni po terminie. Może Franio to też będzie ten typ i jeszcze tatuś go że szpitala odbierze ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Musiałabym urodzić ponad 2 Tyg.po terminie .

Właśnie pojechał i pierwszy raz płakałam jak jechał. I już nie chodzi o to że nie będzie go przy porodzie a o te pierwsze 2 tyg po urodzeniu o ten kontakt z maluchem i bliskość .
Wiem że jemu też jest ciężko że z nami nie będzie.
Jest jeszcze opcja żeby zjechał na własny koszt zobaczymy może tak zrobimy , jak spedycja da ok
Zachciało się firmy transportowej :realmad:
 
reklama
Musiałabym urodzić ponad 2 Tyg.po terminie .

Właśnie pojechał i pierwszy raz płakałam jak jechał. I już nie chodzi o to że nie będzie go przy porodzie a o te pierwsze 2 tyg po urodzeniu o ten kontakt z maluchem i bliskość .
Wiem że jemu też jest ciężko że z nami nie będzie.
Jest jeszcze opcja żeby zjechał na własny koszt zobaczymy może tak zrobimy , jak spedycja da ok
Zachciało się firmy transportowej :realmad:
Współczuję, a może Franio urodzi się po terminie tak dwa tyg :-) :)
 
Do góry