reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
Gratuluję, piękne imię [emoji5] życzę zdrówka dla córeczki i całej rodzinki!

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
Gratuluję i zdrówka życzę
 
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
Gratuluje i dużo zdrówka!!
 
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Polezalam i przeszło, ale dość długo to trwało naprawde. Ogólnie zawsze muszę długo czekać aż nospa zacznie działać.
Zacznę też zażywać magnez, bo nie biorę już ze dwa miesiace. Może coś w tym być, że mam.go za malo, bo ostatnio często budzę się z bolacymi lydkami, jakby po skurczach wlasbie , Ale w nocy skurczów nie czuje... jakieś dziwadlo ze mnie...
Mam nadzieję, że w brzuchu to skurcze przepowiadajace i nic groźnego się przez to nie stanie. W necie już przeczytałam kilka strasznych historii ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ania skurcze lydek w ciazy to norma i beda jeszcze mocniejsze wiec zadne dziwadlo [emoji4]
Bierz magnez - to dobry pomysl.
I nie czytaj internetow! Jak ktos przeszedl ciaE bezproblemowo to w necie nie pisal, tam sa tylko ekstremalne przypadki. Ciesz sie zdrowa ciaza! Wszytsko o czym piszesz swiadczy po prostu o tym, ze Kruszynka w Tobie rosnie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!

Piekne imie dla corci [emoji4]
Gratulacje i duzo zdrowka!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***
LIPIEC
02: Truskawka89 - córeczka Liliana

LIPIEC
6: aniasiwa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: AniaCh83- II badanie prenetalne
10: Jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne z echo serca płodu
19: Ilona 88- wizyta na NFZ
21: aniasiwa- II badanie prenetalne
21: Ilona 88 - wizyta + USG
26: Ewunka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28: Ropuszka666 - I badanie prenetalne

SIERPIEŃ
28: Ewunka - II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa: dziewczynka
26.11.2017- Nataliaa93 - dziewczynka ???

02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

07.01.2018- dreamscometrue : 70 % Zosia
09.01.2018- Ewunka : 70 %:Marcelinka

09.02.2018- ropuszka666 ???
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
Gratulacje, dużo zdrówka [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny
Dawno nie pisałam ale mielismy dość dużo problemów z ciąża na końcówce, a wczoraj w końcu urodziłam córeczkę Lilke przez cc. Malutka wazy 2360 gram, niestety ma pewne problemy ze zdrowkiem, ale mam nadzieje ze jakoś z tego wyjdziemy. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!

Gratulacje dla rodziców i dużo zdrówka dla mamy i maluszka ! Zrobiłaś nam niespodziankę @Truskawka89

Czekamy na resztę lipcoweczek .
U mnie na razie cisza, tylko noc coraz bardziej męczą co godzina kibelek.
I mam pytanie do dziewczyn przy końcu terminu czy zauważyliście odejście czopa ? Bo u mnie od wczoraj jak by coś się zaczęło dziać. Sorry za bezpośrednie pytanie ale to mój pierwszy raz :zawstydzona/y:
 
Gratulacje dla rodziców i dużo zdrówka dla mamy i maluszka ! Zrobiłaś nam niespodziankę @Truskawka89

Czekamy na resztę lipcoweczek .
U mnie na razie cisza, tylko noc coraz bardziej męczą co godzina kibelek.
I mam pytanie do dziewczyn przy końcu terminu czy zauważyliście odejście czopa ? Bo u mnie od wczoraj jak by coś się zaczęło dziać. Sorry za bezpośrednie pytanie ale to mój pierwszy raz :zawstydzona/y:
Ja czytałam kiedyś ze czop moze odejsc wcześniej nawet tydzień przed porodem

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
reklama
Do góry