reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Straw ciesze sie ze to nic z synkiem tylko z cycuszkami:) szkoda gadac z polska sluzba zdrowia, ale po tym co dziewczyny pisza to za granica to samo.
Ja dzis rece zalamuje bo mala dwa posilki praktycznie cale zwymiotowala
bo to ulewanie nie bylo. Tylko pod cisnieniem wyrzuty. Pytalam ppoloznej co z ulewaniem kazala podniesc strone lozeczka od glowy. Ale pytalam wczoraj jak byla a teraz sytuacja sie zmienila. Do tego dwie luzne kupki i kolki. Biedactwo. Jak sie powtorzy to jade w poniedzialek do pediatry bo nie chce nic przegapic.
 
reklama
Dziewczyny nie zycze tego co przezylismy najgorszemu wrogowi. Szpital masakra!!! Lekarz mowi mezowi na korytarzu ze sytuacja krytyczna i nic nie robia. Trzeba bylo wszystko nerwami wyegzekwowac, to laskawie sie zajeli dzieckiem, ale jeszcze nie tak jakbysmy tego chcieli.
Ja rycze caly czas po katach bo mnie przesladuje widok jak Tymkowi sie wbijali z wenflonem 7 razy i nie mogli wbic. Raz tam wpadlam bo juz nie wytrzymalam i sie na nich wydarlam zeby go zostawili. Mam nadzieje ze on to szybko zapomni. Ale wczoraj to nie pozwolil nam nawet pieluszki zmienic, bo sie darl jak go dotykalismy. Dzis juz jest pogodny i wesoly.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana najważniejsze że to nie jakaś straszna choroba malucha :) o całym pobycie szybko zapomni i wy również:) jesteście już w domku?co z twoimi piersiami?skąd ta krew?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie przejmujcie sie kilogramami po ciazy wszystko zniknie bo... nie ma kiedy jeść [emoji3] nadal zdarzaja się dni jak np wczoraj ze bylam o bulce od świtu do godz 18. Kilogramy z ciazy pożegnałam juz ponad miesiąc temu.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Potwierdzam:) nie ma kiedy jeść ja wczoraj zjadłam bułeczkę maślaną w drodze do lekarza i potem dopiero obiadokolacje o 23:/ ale nie tylko nie ma czasu na posiłki...czasu brakuje na wszytko!czasem nawet siku nie ma kiedy iść;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Potwierdzam:) nie ma kiedy jeść ja wczoraj zjadłam bułeczkę maślaną w drodze do lekarza i potem dopiero obiadokolacje o 23:/ ale nie tylko nie ma czasu na posiłki...czasu brakuje na wszytko!czasem nawet siku nie ma kiedy iść;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie. Ja przyznaje ze zdarza mi sie myc zeby o 3 w nocy.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokladnie. Ja przyznaje ze zdarza mi sie myc zeby o 3 w nocy.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w klubie:) myślałam że tylko ja tak mam;) dziś mały tak mi dał popalić że aż się popłakałam bo już nie widziałam co robić no i dopiero teraz jak zasnął zabieram się za ogarnięcie siebie i mieszkania bo jeszcze wieczorem mamy gości

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie bylo mnie pare dni a tu tyle sie dzialo :)
Dziewczyny fajnie ze do nas dolaczylyscie

Atena33 ja nie kupowalam fotelika bo mam dostac od siostry maxi cosi ale nie wiem jaki model. A ty juz kupilas wozek ???

Straw dobrze ze to nic powaznego z Tymkiem i jest juz dobrze

Dziewczyny co do ksiazek to ja tez uwielbiam T.Gerritsen i mam praktycznie wszystkie jej ksiazki

Co do badan PAPPA to ja mialam najpierw usg a potem krew
Nie kupilam ;) bo wózek obiecali dziadkowie, no i ja chcę właśnie rico brano ;) ale z racji mogę cisnienia slabo mobilna jestem teraz....a mowilam im kupić wcześniej, żebym pojechali a oni wiecznie ze za wcześnie a teraz leżę plackiem bo wszyscy boją się żebym nie dostała cholestazy, choć żadnych podejrzanych objawów nie mam.Chyba się wkurza i jutro zamówie rico rano
Nie bylo mnie pare dni a tu tyle sie dzialo :)
Dziewczyny fajnie ze do nas dolaczylyscie

Atena33 ja nie kupowalam fotelika bo mam dostac od siostry maxi cosi ale nie wiem jaki model. A ty juz kupilas wozek ???

Straw dobrze ze to nic powaznego z Tymkiem i jest juz dobrze

Dziewczyny co do ksiazek to ja tez uwielbiam T.Gerritsen i mam praktycznie wszystkie jej ksiazki

Co do badan PAPPA to ja mialam najpierw usg a potem krew
Nie kupilam :( !!::( :( bo dziadkowie obiecali wózek, mi się najbardziej podoba właśnie rico brano carbon. No i prosiłam pojedzie wcześniej poszukac go w Białymstoku gdzie jest, zobaczyć na żywo.Ale sytuacja się zmieniła ja z racji mojego cisnienia jestem trochę uwięziona w domu, mam grzecznie leżeć żeby nie dostać cholestazy. I teraz jeszcze bardziej się wkurzam, jestem dobrej myśli ale jak wyjdzie ze trzeba dla dobra maluszka ciąć :( ;( az wyc mi się chce bo mowilam ze trzeba wcześniej! Chyba sama w poniedziałek zamówię 3 w 1 na alegro i będzie z bani.Tobie się podoba mi się podoba, na żywo nie musze oglądać!!!!
 
Dziewczyny a nasz Mis ma chyba 3 skok rozwojowy przewidziany na 11-12 tydz zycia. By sie zgadzalo jesli chodzi o wiek korygowany. Rak brakuje...
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest wszyscy w okolo klepia ze kobieta w ciazy powinna zdrowo sie odywiac aby mleko bylo pozywne dla dziecka a to skoro jecie Po bulce dziennie to ok !? Mleka produkcja czerpie korzysci z nas tych kilogramow co sie przytylo?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry