reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej dziewczyny. Wy już o maluchach dyskutujecie a ja na starcie swojej przygody. Dzisiaj mój 18dpt beta 2280. W 13dpt 447. Niby wzrost bety w widelkach ale zwolnił w porównaniu do tempa z początku. Pamiętacie jeszcze jak u was było z dynamika wzrostu bety? Też się rozleniwiala z czasem?
 
To idealna [emoji3] jak lekarka mi wyliczala ile powinna wazyc to wyszlo 4300 [emoji3]

Dziewczyny ile razy na dzień jedzą wasze malenstwa? Lekarka mówi ze powinna mieć 7 posiłków po 120. Karmie tylko piersia więc nie mam pojęcia ile zjada ( chyba sporo bo db przybiera) ale mamy 6 posiłków. Nie ma gdzie wcisnac twgo 7 [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Moj je 8 razy po 90ml i kazdy lekarz mi mowi ze go przekarmiam. A ja juz mam w d...co lekarze mowia, nie bede dziecka glodzic. Wczoraj lekarz kazal mi rozcienczac swoj pokarm woda, 60ml mleka i 30ml wody zeby maly tyle nie przybieral. Dla mnie to bzdura. Widocznie moj maly tyle potrzebuje bo szybko rosnie.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Wy już o maluchach dyskutujecie a ja na starcie swojej przygody. Dzisiaj mój 18dpt beta 2280. W 13dpt 447. Niby wzrost bety w widelkach ale zwolnił w porównaniu do tempa z początku. Pamiętacie jeszcze jak u was było z dynamika wzrostu bety? Też się rozleniwiala z czasem?
Ja miałam tak:
10dpt -34
13 dpt -174
15 dpt - 474
Dalej już nie sprawdzałam. U każdego beta inaczej rośnie. Ważny jest przyrost a nie ile wynosi. A u Ciebie jest przyrost :)
 
Moj je 8 razy po 90ml i kazdy lekarz mi mowi ze go przekarmiam. A ja juz mam w d...co lekarze mowia, nie bede dziecka glodzic. Wczoraj lekarz kazal mi rozcienczac swoj pokarm woda, 60ml mleka i 30ml wody zeby maly tyle nie przybieral. Dla mnie to bzdura. Widocznie moj maly tyle potrzebuje bo szybko rosnie.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Twoje dziecko tyle potrzebuje jeść bo jak piszesz szybko rośnie. A ja też nie miałabym serca jak chce jeść mu nie dawać. Wczoraj u nas tak było ze co 1,5 mi marudzil i płakał wiec dawalam cyca. I tez mam gdzieś co mówią lekarze. Nie jest łatwo takiemu maluszkowi nie dać jeść kiedy tego potrzebuje
 
Hej dziewczyny. Wy już o maluchach dyskutujecie a ja na starcie swojej przygody. Dzisiaj mój 18dpt beta 2280. W 13dpt 447. Niby wzrost bety w widelkach ale zwolnił w porównaniu do tempa z początku. Pamiętacie jeszcze jak u was było z dynamika wzrostu bety? Też się rozleniwiala z czasem?

Po 1200 zwalnia :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry