reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Iile, wiem ze nie mozna, ale myslalam ze wszyscy zapinaja. Ja przyznam sie ze zapinam i mam problem zeby go sciagnac pasami.
Jak Wy to robicie? W aucie rozbieracie? Jest zima, nie przeziebi sie?
Moze durne pytanie[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Sa kocyki i spiworki do fotelikow :-) jak zapinasz na kombinezon to fotelik nie chroni :(


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iile, wiem ze nie mozna, ale myslalam ze wszyscy zapinaja. Ja przyznam sie ze zapinam i mam problem zeby go sciagnac pasami.
Jak Wy to robicie? W aucie rozbieracie? Jest zima, nie przeziebi sie?
Moze durne pytanie[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też zapinam w kombinezonie. W aucie ubieracie i rozbieracie? Ile to trwa? Samochód się musi nagrzać przecież.
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze bobasy miały w szpitalu szczepienie w lewe ramię? Bo u nas dziś pojawiła się w tym miejscu ropa. Na necie pisze ze to normalna reakcja po szczepieniu. Tak czy siak jutro będę dzwonić do lekarza i zapytam
 
Do góry