reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czesc dziewczyny, czytam Was od poczatku ciazy, chociaz nigdy sie nie udzielalam to uwazam, ze Wasze rady sa bardzo pomocne :-) Mam problem jestem w 22 tygodniu ciazy, ostatnio mialam cytologie robiona i dzisiaj do mnie zadzwonili, ze wyszla jakas nieprawidlowosc bo najprawdopodobniej mam bakterie i zeby wiedziec co dokladnie to jest to mam przyjechac na wymaz z pochwy. Oczywiscie niepotrzebie poczytalam w internecie na ten temat i jrstem przerazona, czy u ktorejs z Was wyszly tez jakies bakterie i wszystko dobrze sie skonczylo? Z gory dziekuje za pomo
 
Czesc dziewczyny, czytam Was od poczatku ciazy, chociaz nigdy sie nie udzielalam to uwazam, ze Wasze rady sa bardzo pomocne :-) Mam problem jestem w 22 tygodniu ciazy, ostatnio mialam cytologie robiona i dzisiaj do mnie zadzwonili, ze wyszla jakas nieprawidlowosc bo najprawdopodobniej mam bakterie i zeby wiedziec co dokladnie to jest to mam przyjechac na wymaz z pochwy. Oczywiscie niepotrzebie poczytalam w internecie na ten temat i jrstem przerazona, czy u ktorejs z Was wyszly tez jakies bakterie i wszystko dobrze sie skonczylo? Z gory dziekuje za pomo

Ja mialam infekcje drog moczowych przez prawie 3 miesiace. Bakteria, ktora sie rozwinela mogla spowodowac wczesniejszy porod. Wzielam w sumie 3 albo 4 antybiotyki (nie pamietam dokladnie), kazdy na inny szczep tej bakterii i w koncu udalo sie ja zwalczyc. Wiem, ze to nie dokadnie to samo, ale jedz na wymaz, jak dostaniesz antybiotyk to bierz i bedzie dobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fiolek powodzenia - super moment przed Wami ;)
Moj brzdac ma 2.5 msc , a ja juz coraz czesciej zaczynam myslec kiedy nastepne :p
Patrze na kalendarz i nie wiem czy juz tak malo osob czy poprostu nie wszyscy chca sie wpisywac.
 
reklama
Fiolek powodzenia - super moment przed Wami ;)
Moj brzdac ma 2.5 msc , a ja juz coraz czesciej zaczynam myslec kiedy nastepne :p
Patrze na kalendarz i nie wiem czy juz tak malo osob czy poprostu nie wszyscy chca sie wpisywac.
Myślę że dziewczyny nie chcą przejść z kto pi in vitro i tam siedzą. Ale szkoda że wątek może paść. Człowiek się przywiązal do niego
 
Do góry