reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sytuacja taka ze nic sie nie dzieje. O 16 wyciagneli cewnik. Rozwarcie tylko 3 cm. Szyjka dluga jeszcze jakos zgieta. Od godziny jestem na porodowca, ale nic sie nie zmienilo. Nawet oksytocyny nie dali jeszcze. Powoli zaczynamy sie na to wkurzac. Skurczy nie mam zadnych.
 
reklama
Sytuacja tez jest taka ze flandi dlugo nue moze JuZ byc operatorem i szuka kogos na jej zastepstwo ....
Moze ktoras z was moze ?
Fiolek jestesmy myslami z toba ,to bardzo mike ze z porodowki tak nas caly dzuen informujesz ,ciekawe czy Ja dam rade tak ,,,,[emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No coz gdybym byla bardziej systematyczna... Bo niestety nie zagladam az tak regularnie zeby podjac kalendarz. .. Czasami kilka razy dziennie... A zdaza sie ze tydzien mnie nie ma bo natlok zajec...
Dlatego wiec sie nie oferuje...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fiolek:) powodzenia:)
Ja cala noc spedzilam na porodowce... Od 22 do 7 tylko pod ktg... Zadnych skurczy...
Od 7 oksytocyna i od razu sie zaczelo. O 11:45 bylam mamą ;)
Mam nadzieje ze tez niedlugo bedziesz tulic malenstwo:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorsze ze nikt sie nie spieszy z ta oksytocyna. Polozna powiedziala ze jak dla niej juz powinni podawac. Ale wiadomo decyduje lekarz. Moze przy trzecim dziecku mniej bym sie denerwowala. Ale jestem zielona w tych sprawach i chcialoby sie wiece uwagi.
Pisze bo mi lzej jak sie pozale:rolleyes:
 
Fiolek tez bede panikowac na bank w kwietniu !!! Nic nie wiem ,JuZ teraz mam stracha

Ema za to ja systematycznie znsjduje czas na czytanie forum tylko ze ja serio zapominam odkad zaszlam w ciaze ,jestem nie kumata nieogarnieta ,zapominalska


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, czytam Was od poczatku ciazy, chociaz nigdy sie nie udzielalam to uwazam, ze Wasze rady sa bardzo pomocne :-) Mam problem jestem w 22 tygodniu ciazy, ostatnio mialam cytologie robiona i dzisiaj do mnie zadzwonili, ze wyszla jakas nieprawidlowosc bo najprawdopodobniej mam bakterie i zeby wiedziec co dokladnie to jest to mam przyjechac na wymaz z pochwy. Oczywiscie niepotrzebie poczytalam w internecie na ten temat i jrstem przerazona, czy u ktorejs z Was wyszly tez jakies bakterie i wszystko dobrze sie skonczylo? Z gory dziekuje za pomo
Ja mialam w 26 tyg wykryta bakterie paleczki zapalenia pluc, tez mogla spowodowałc wcześniejszy poród. Dostalam antybiotyk i przeszło

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fiolek powodzenia - super moment przed Wami ;)
Moj brzdac ma 2.5 msc , a ja juz coraz czesciej zaczynam myslec kiedy nastepne [emoji14]
Patrze na kalendarz i nie wiem czy juz tak malo osob czy poprostu nie wszyscy chca sie wpisywac.
Moja ma miesiąc a ja juz mysle kiedy wracać po mrozaka [emoji4] szkoda ze rok kazala mi lekarka odczekac po cc chociaż tak naprawdę pewnie zleci blyskawicznie

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A w temacie mrożaków, to ja mam odwrotny problem. 7 sztuk na mnie czeka, a z uwagi na moją sytuację już po nie nie wrócę. Nie wiem co mam z nimi zrobić... mam dylemat moralny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry