reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wody odeszly. A raczej chluply. Wsadzili cewnik, doszlam do sali i nie zdazylam zadzwonic do meza. 4 pary majtek zmoczylam nim zdolalam sie ogarnac bo ciagle buchalo:oo:a teraz ktg i mam lezec 6 godzin z cewnikiem bo szyjka nie gotowa. Skurczy brak. Polozna mowi ze dzis bedzie final.
Fiolek, trzymam kciuki zeby szybko poszlo[emoji11]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze wiedziec. Czyli co nie budzic? Bo na wypisie ze szpitala mam napisane ze karmic minimum 8 razy dziennie co 3 godziny, lub czesciej na zadanie.

To moj pierwszy maluch, wiec nie wiem jak powinno byc.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Nam polozna mowila, ze po to kontrolujd sie wage. Jesli maluch spi kiedy chce, je i przybiera na wadze, to budzenie nie ma sensu. Wiaodmo, jesli widac, ze nie przybiera na wadze i do tego sie nie wybudza na jedzenie, to trzeba mu pomoc. Ale w przeciwnym razie meczymy i siebie i dziecko. Wydaje mi sie to logiczne, wiec tak mam zamiar robic. No chyba, ze Lilka okaze sie byc dzieckiem niespiacym (nie daj Boze![emoji12]), wtedy moj plan wezmie w leb [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wody odeszly. A raczej chluply. Wsadzili cewnik, doszlam do sali i nie zdazylam zadzwonic do meza. 4 pary majtek zmoczylam nim zdolalam sie ogarnac bo ciagle buchalo:oo:a teraz ktg i mam lezec 6 godzin z cewnikiem bo szyjka nie gotowa. Skurczy brak. Polozna mowi ze dzis bedzie final.

Jestes gotowa psychicznie? :) Kwestia godzin i mala bedzie z Toba - ale super [emoji16]
Trzymam kciuki i czekamy na wiesci z rozwoju sytuacji.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam polozna mowila, ze po to kontrolujd sie wage. Jesli maluch spi kiedy chce, je i przybiera na wadze, to budzenie nie ma sensu. Wiaodmo, jesli widac, ze nie przybiera na wadze i do tego sie nie wybudza na jedzenie, to trzeba mu pomoc. Ale w przeciwnym razie meczymy i siebie i dziecko. Wydaje mi sie to logiczne, wiec tak mam zamiar robic. No chyba, ze Lilka okaze sie byc dzieckiem niespiacym (nie daj Boze![emoji12]), wtedy moj plan wezmie w leb [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje. No to sprobuje go nie budzic, bo maly rosnie jak na drozdzach[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poratujcie prosze...czy ktoras z was tez miala wysokie leukocyty i crp i antybiotyk nic nie dawal? Martwie sie tym...a lekarz jeszcze nie odpisal...
 
reklama
Wody odeszly. A raczej chluply. Wsadzili cewnik, doszlam do sali i nie zdazylam zadzwonic do meza. 4 pary majtek zmoczylam nim zdolalam sie ogarnac bo ciagle buchalo:oo:a teraz ktg i mam lezec 6 godzin z cewnikiem bo szyjka nie gotowa. Skurczy brak. Polozna mowi ze dzis bedzie final.

Fiołek [emoji173][emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry