reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A w temacie mrożaków, to ja mam odwrotny problem. 7 sztuk na mnie czeka, a z uwagi na moją sytuację już po nie nie wrócę. Nie wiem co mam z nimi zrobić... mam dylemat moralny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 5 i tez o tym mysle...wroce po 1 gora 2...a co z reszta? Szczerze to wiem ze wiele kobiet mazy o zarodku dawczyni ale ja nie moglabym oddac nawet 1...ostatecznie bede oplacac przez 20lat...
 
reklama
A w temacie mrożaków, to ja mam odwrotny problem. 7 sztuk na mnie czeka, a z uwagi na moją sytuację już po nie nie wrócę. Nie wiem co mam z nimi zrobić... mam dylemat moralny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A ja bardzo chcialabym miec jakies... Przed procedura mielismy jasnosc, ze jesli bedzie ich sporo to na pewno oddamy do adopcji, zeby pomoc komus spelnic marzenia, oczywisice po tym jak juz zabierzemy, tyle ile zechcemy.
Niestety nie mam nic zamrozonego...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja ma miesiąc a ja juz mysle kiedy wracać po mrozaka [emoji4] szkoda ze rok kazala mi lekarka odczekac po cc chociaż tak naprawdę pewnie zleci blyskawicznie

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi tez kazal gin czekac rok. Po cc jak sie zajdzie wczesniej to jest ryzyko rozejscia rany po cieciu i pekniecia macicy. Tak mi gin mowil.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ukladacie dzieciaczki na bokach czy na wprost zeby lezaly na tyle glowki tez? A drugie pyt o której godzinie kapiecie dzieci?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kapie pol godziny po jedzeniu. Czasem jest to kolo 18, a czasem kolo 21. Zalezy czy maluch mi zasnie po jedzeniu.
Wczesniej kapalam przed jedzeniem i wybudzalam go jak spal ( tak durna ja!!!) i maly darl sie w nieboglosy.
Teraz jak jest najedzony to uwielbia sie kapac[emoji1]

Ja ukladam na bokach do spania w nocy i blokuje mu plecki zeby sie nie obrocil. W dzien spi na pleckach a glowke ma na boczku tak zeby sie nie zaksztusil.
Ostatnio tez o to pytalam tu dziewczyny[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm...
Co do mrozakow... Nie wiem jsk macie umowy...
Ja mam juz 1 tylko i mam zamiar wrocic po niego, a w umowie jesli dobrze pamietam bez zerkania jest ze max na 15 lat mozemy oplacac a po tym czasie ida do adopcji... Nie bylo opcji zeby nie wyrazic na ta adopcje zgody... Zszokowało mnie to bo mimo wszystko nie moge sobie wyobrazic oddania swojego zarodka...
Mielismy wyjsciowo 4 blastki jedna ciaza juz zakonczona, jedno crio nieudane i teraz 18 tc... I mysle ze w razie co bedziemy miec 3 dzieciatek. Teraz ciesze sie ze wiecej zarodkow nie mielismy...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!

MAMUSIE DAWAJCIE ZNAĆ KOGO DOPISAĆ ;) niech nam rośnie szczęśliwa lista
Witamy nowe mamusie i czekamy na kolejne :)

Fiołek81 powodzenia dla WAS!!!
Mavi trzymamy kciuki za spokój, wyciszenie skurczy i wyjście do domku. Zojka ma jeszcze czas <3

Agatek28 ma na sprzedaż ciuszki w rozmiarze 50 :)
Zestaw zawiera:
kombinezon (smyk) - szary, cieplutki, puchaty, milusi w dotyku, body na krótki rękaw (f&f) 6 szt., body na długi rękaw (smyk) 5 szt., czapeczki (h&m) 2 szt., body kopertowe na długi rękaw (h&m) 4 szt., półśpiochy (tzw spodenki - h&m) 3 szt., pajace długi rękaw (f&f) 5 szt.

STYCZEŃ

16: Flandi - melduje się w szpitalu
16: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
19: natula - wizyta u diabetologa
29: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LUTY

01: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06: ema51 - usg
17: Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

MARZEC

02: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

03.02.2017 - Fiolek81: Grażynka
15.02.2017 - Flandi: Lena & Leon
22.02.2017 - Mavi: Zoja
23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana

28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
06.04.2016 - rybka14: Wojtuś & Piotruś cc

14.04.2017 - Peugeotka36: dziewczynka
18.04.2017 - Atena33: chłopiec
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś

22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51 ?
17.07.2017 - Rustynka: ?
 
Ja kapie pol godziny po jedzeniu. Czasem jest to kolo 18, a czasem kolo 21. Zalezy czy maluch mi zasnie po jedzeniu.
Wczesniej kapalam przed jedzeniem i wybudzalam go jak spal ( tak durna ja!!!) i maly darl sie w nieboglosy.
Teraz jak jest najedzony to uwielbia sie kapac[emoji1]

Ja ukladam na bokach do spania w nocy i blokuje mu plecki zeby sie nie obrocil. W dzien spi na pleckach a glowke ma na boczku tak zeby sie nie zaksztusil.
Ostatnio tez o to pytalam tu dziewczyny[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tak robię ale mama mowi mi ze powinnam jeszcze ukladac tak zeby lezala na tyle glowki . w pon mamy neurologa więc jego zapytam jeszcze

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry