reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Udalo mi sie dzis w koncu zamowic lozeczko, po przejsciach, bo wysylka zagraniczna jest wyzwaniem dla wielu firm...
A teraz jestem na stronie Makaszki i cos czuje, ze pojde z torbami [emoji16] Wasza wina [emoji12],bo jak Was podczytywalam to sobie zapisywalam linki i teraz moja karta moze tego nie wytrzymac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pokaż jakie łóżeczko masz :-)
Fakt w makaszce majątek zostawisz :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie, wysylka polowe wartosci lozeczka, ale coz :)
1479744220-zcvjum.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a glownie pisanka i motylek bo maja ten sam model detektora. Mam pytanie czy tego zelu to musi byc duzo? Tak jak u gin? I czy jak piszczy tzn ze malo zelu?
Nie panikowalam ale najpierw chyba znalazlam swoje tetno bo 62 a pozniej choc to nie bylo latwe chyba malenstwa bo bylo 132. Choc ostatnio u gin bylo 165 ale to chyba to. Spodziewalam sie ze bicie serca bedzie wyrazne bardzo tak jak u gin bo tu pomimo regulacji glosnosci bylo takie cichutkie i w oddali. Ale u gin jest pewnie sto razy lepszy sprzet...
 
Dziewczyny a glownie pisanka i motylek bo maja ten sam model detektora. Mam pytanie czy tego zelu to musi byc duzo? Tak jak u gin? I czy jak piszczy tzn ze malo zelu?
Nie panikowalam ale najpierw chyba znalazlam swoje tetno bo 62 a pozniej choc to nie bylo latwe chyba malenstwa bo bylo 132. Choc ostatnio u gin bylo 165 ale to chyba to. Spodziewalam sie ze bicie serca bedzie wyrazne bardzo tak jak u gin bo tu pomimo regulacji glosnosci bylo takie cichutkie i w oddali. Ale u gin jest pewnie sto razy lepszy sprzet...

Wpisz sobie na youtube 'how to use fetal doppler', powinno byc


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę dziewczyny, że zaczęłyście szaleć z zakupami :) i super :)

Ja mam wyniki morfologii. Jestem w szoku. Pierwszy raz wyszły prawidłowe :D chociaż płytki krwi prawie na granicy normy.
 
reklama
Do góry