reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja to się tak już stresuję tymi szpitalami i że sama za chwilę też tam mogę wylądować, że mąż mnie poprosił, żebym w tym tygodniu się spakowała już na wszelki wypadek do szpitala i miała gotowe rzeczy.. :szok: A ja nie wiem co zabrać :(
 
reklama
Właśnie przyszły mi drobiazgi dla małej:)
Mam dwa niebieskie śpiworki, ale póki co zakopane w szafie , jak tylko do nich dojdę to wrzucę:)
 

Załączniki

  • WP_20161121_002.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    WP_20161121_002.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    52,9 KB · Wyświetleń: 62
Ja to się tak już stresuję tymi szpitalami i że sama za chwilę też tam mogę wylądować, że mąż mnie poprosił, żebym w tym tygodniu się spakowała już na wszelki wypadek do szpitala i miała gotowe rzeczy.. :szok: A ja nie wiem co zabrać :(
A zobacz czy na stronie szpitala nie ma wypisane wyprawki co musisz mieć. U mbie jest lista i wg niej się sugeruje
 
A zobacz czy na stronie szpitala nie ma wypisane wyprawki co musisz mieć. U mbie jest lista i wg niej się sugeruje
Mam listę do mojego szpitala - dostałam na szkole rodzenia, ale wiesz jak to jest.. Czasem mi się wydaje, że część niepotrzebna i czegoś znów nie ma :/ Na czuja trochę muszę to zrobić.
 
Mam listę do mojego szpitala - dostałam na szkole rodzenia, ale wiesz jak to jest.. Czasem mi się wydaje, że część niepotrzebna i czegoś znów nie ma :/ Na czuja trochę muszę to zrobić.
Powiem Ci, że ja też na czuja pakuje. Bo wolę mieć niż później się stresować że czego nie mam.
 
Ja to się tak już stresuję tymi szpitalami i że sama za chwilę też tam mogę wylądować, że mąż mnie poprosił, żebym w tym tygodniu się spakowała już na wszelki wypadek do szpitala i miała gotowe rzeczy.. :szok: A ja nie wiem co zabrać :(
Nie stresuj się na zapas, póki nic się nie dzieje ciesz się ciążą i pobytem w domu :-) a jeśli faktycznie chcesz torbę pakować to bierz wszystko jak na wakacje :p ręcznik, kosmetyki, koszule, jakieś wygodne ciuchy, jeśli potrzeba to ubranka dla dzieciaków, pieluszki i jedzenie bo w szpitalu nie pojesz ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Ci, że ja też na czuja pakuje. Bo wolę mieć niż później się stresować że czego nie mam.
Ja to już mam takie schizy, że chodzę po domu i np. nagle przychodzi mi do głowy "czy mam drugą pastę do zębów, żeby zabrać w razie czego?" no cyrk na kółkach. A gdzie tam jakieś pranie!?! Nie zaczęła nawet jeszcze..
 
Ja to już mam takie schizy, że chodzę po domu i np. nagle przychodzi mi do głowy "czy mam drugą pastę do zębów, żeby zabrać w razie czego?" no cyrk na kółkach. A gdzie tam jakieś pranie!?! Nie zaczęła nawet jeszcze..
Jak cię to pocieszy to ja też nie mam nic wypranego :-( czekam na przeprowadzkę,ciekawe czy się doczekam w dwupaku

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie stresuj się na zapas, póki nic się nie dzieje ciesz się ciążą i pobytem w domu :-) a jeśli faktycznie chcesz torbę pakować to bierz wszystko jak na wakacje :p ręcznik, kosmetyki, koszule, jakieś wygodne ciuchy, jeśli potrzeba to ubranka dla dzieciaków, pieluszki i jedzenie bo w szpitalu nie pojesz ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
haha nie chciałabyś widzieć jak ja się pakuję na wakacje :D przyczepka by się przydała :p ale spoko, Wy to mnie zawsze pocieszycie, damy radę jakoś ;)
 
Do góry