reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

haha nie chciałabyś widzieć jak ja się pakuję na wakacje :D przyczepka by się przydała[emoji14]ale spoko, Wy to mnie zawsze pocieszycie, damy radę jakoś ;)
Z tego co wiem nie ma limitu toreb przypadajacego na jednego pacjenta także bierz i pakuj co chcesz :p ja dziś się zastanawiałam przy pakowaniu czy sobie sukienki nie wziąść :p bo w koszuli czy dresach cały czas też tak głupio hihi :-D

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aa :D bo juz sobie wyobrazilam taka biurowa kiece :D pokaz te dresowke!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko takie zdjęcie udało mi się znaleźć w tej sukience :p
1479741834136.jpg


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1479741834136.jpg
    1479741834136.jpg
    69,6 KB · Wyświetleń: 184
Udalo mi sie dzis w koncu zamowic lozeczko, po przejsciach, bo wysylka zagraniczna jest wyzwaniem dla wielu firm...
A teraz jestem na stronie Makaszki i cos czuje, ze pojde z torbami [emoji16] Wasza wina [emoji12],bo jak Was podczytywalam to sobie zapisywalam linki i teraz moja karta moze tego nie wytrzymac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry