reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

AniaCh83 strasznie mi przykro.. trzymam za ciebie i Twojego kropka mocno kciuki, będzie dobrze, nic nie jest jeszcze przesadzone... ale musisz wierzyć..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mąż jak ma wolne to w każdy weekend korzysta z wolności. A jednak fajnie by było urządzić pokoik i go posprzatac bo nadal nie da się do niego wejść. A co innego est na pierwszym miejscu. 6 dni leze to dopiero dzisiaj zmywa naczynia...boje sie myśleć co tam jest. A podłogę zmywal miesiąc temu...bo ja nie mogę. A proszę i proszę. Ale czasu nie ma biedny zalatany :D
Pisanka, niech siemaz wyszaleje. Zobaczysz ze jak bedziesz rodzic to w jeden dzien ogarnie caly pokoik, a potem bedzie kochajacym i troskliwym tata[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, jestem wlasnie po usg. Dla mnie tragiczne wieści. Wysokie ryzyko chorób genetycznych. W sumie szczególnie o Downie mowili. Ja zaniemówiłam. Tylko płakałam. Jutro beda wyniki z krwi na te trzy najcześciej spotykane zespoły. Jutro tez kolejne usg i biopsja kosmowki.... teraz doczytałam, moze zbyt pochopnie sie zdecydowałam, bo miałam do wyboru rowniez amniopunkcję , ale na ta musiałabym czekac jeszcze 2-4 tyg. Doczytałam ze biopsja daje większe ryzyko na poronienie i wykrywa tylko kilka chorób, a amniopunkcja az 200...
moze wiece czy po złym wyniku biopsji kosmowki , bede mogła sie zdecydować jeszcze na amniopunkcję ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana,wysokie NT jeszcze o niczym nie świadczy!często występuje u całkiem zdrowych dzieci, zdaża się również gdy we wczesnej ciąży matka miała jakąś infekcje
Nie jestem pewna czy dobrze kojarzę ale Twój synek ma wadę serduszka?możliwe że maleństwo też ma jakąś wadę serca stąd wyższe NT
Nie będę Ci pisać że masz się nie martwić, nie płakać bo zwyczajnie się nie da
Sama przepłakałam kilka dni
Ale musisz zastanowić się nad badaniami,musisz odp sobie na pytanie co potem, jeśli okaże się że dziecko jest chore i na tej podstawie podjąć decyzję o wykonaniu badań
Życzę Ci dużo siły by podjąć właściwe decyzje i jeszcze więcej wiary
 
My dziś po wizytach na grobach byliśmy u teściów na obiedzie gdzie wszyscy (trochę rodzinki było)jednogłośnie stwierdzili że nie doczekam do końca grudnia z porodemo_Opodobno opadł mi brzuch :o jakoś nie zauważyłam o_O chyba zacznę prać ubranka :Dtak na wszelki wypadek :p
 
ja nawet nie byłam na grobach dzisiaj, leze w domku :( też tak macie ze po wejsciu na 2 schodki zadyszka?
 
Dziewczyny, jak sa jakies skurcze, to w ktorym dokladnie miejscu boli i jaki to bol.

Boli mnie na dole, ale bardzo nisko, nawet nie brzuch, tylko okolice spojenia lonowego. Tak jakby kolka, jakby pecherz, albo maly mnie tam kopie. Nie wiem, ale nie moge usiasc na tylku bo boli, jak wstaje z kanapy to tez boli. Moze szyjka sie skraca...

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moze miednica sie rozchodzi.. skurcze czujesz na brzuchu
Dokladnie w miejscu gdzie konczy sie linia wlosow na pipce, a zaczyna brzuch. Czyli to bardziej pod brzuchem i tak na calej dlugosci. Bol taki ze co jakis czas takie jakby kolkowe skurcze, albo jak skurcze przy duzych gazach. Nie wiem jak to wytlumaczyc. Plecy na dole tez bola.

Nie wiem czy sie jutro na ip nie przejade jak nie przejdzie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry