reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć, jestem wlasnie po usg. Dla mnie tragiczne wieści. Wysokie ryzyko chorób genetycznych. W sumie szczególnie o Downie mowili. Ja zaniemówiłam. Tylko płakałam. Jutro beda wyniki z krwi na te trzy najcześciej spotykane zespoły. Jutro tez kolejne usg i biopsja kosmowki.... teraz doczytałam, moze zbyt pochopnie sie zdecydowałam, bo miałam do wyboru rowniez amniopunkcję , ale na ta musiałabym czekac jeszcze 2-4 tyg. Doczytałam ze biopsja daje większe ryzyko na poronienie i wykrywa tylko kilka chorób, a amniopunkcja az 200...
moze wiece czy po złym wyniku biopsji kosmowki , bede mogła sie zdecydować jeszcze na amniopunkcję ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ania rozumiem że przezierność karkowa i kość nosowa wyszły Ci ponad normy? Test pappa wykrywa tylko 3 wady, a ryzyko wylicza się na podstawie wyników krwi i usg. Może poczekaj do jutra jak będą oba wyniki.
Wiem że spokój jest tu niemożliwy, ale temat amniopunkcji przemyśl jutro.
 
Aniu, pisalam juz na drugim watku. Ale trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze&&&&&&&

Pisanko, jak Ci mija czas w szpitalu? Wypuscili Cie juz?
Zlosc na meza juz przeszla?[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniu, pisalam juz na drugim watku. Ale trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze&&&&&&&

Pisanko, jak Ci mija czas w szpitalu? Wypuscili Cie juz?
Zlosc na meza juz przeszla?[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wypuścili :( jutro może wypuszcza dzisiaj to tutaj żywej duszy nie było. ..no juz trochę minęła bo przyjechał przed 11 i siedział do 15 i jak to on mówi musiał mnie zabawiać :D

Aniu poczekaj na wyniki. Trzymam kciuki by było jak najlepiej :*
 
Nie wypuścili :( jutro może wypuszcza dzisiaj to tutaj żywej duszy nie było. ..no juz trochę minęła bo przyjechał przed 11 i siedział do 15 i jak to on mówi musiał mnie zabawiać :D

Aniu poczekaj na wyniki. Trzymam kciuki by było jak najlepiej :*
Trzymam kciuki zeby Cie w koncu jutro wypuscili do domu.

Pisanko, a moze maz chcial skorzystac jeszcze troche z wolnosci[emoji6]bo juz niedlugo czekaja go nowe obowiazki przy dziewczynkach[emoji6]
Napewno dobry chlopina z niego jest[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki zeby Cie w koncu jutro wypuscili do domu.

Pisanko, a moze maz chcial skorzystac jeszcze troche z wolnosci[emoji6]bo juz niedlugo czekaja go nowe obowiazki przy dziewczynkach[emoji6]
Napewno dobry chlopina z niego jest[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mąż jak ma wolne to w każdy weekend korzysta z wolności. A jednak fajnie by było urządzić pokoik i go posprzatac bo nadal nie da się do niego wejść. A co innego est na pierwszym miejscu. 6 dni leze to dopiero dzisiaj zmywa naczynia...boje sie myśleć co tam jest. A podłogę zmywal miesiąc temu...bo ja nie mogę. A proszę i proszę. Ale czasu nie ma biedny zalatany :D
 
Do góry