reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Napewno tak właśnie było, chcieli mi wcisnąć bazę :)i udało im się :)no nic mam już tyle zbędnych gadżetów w domu dla dziecka że jeden więcej nie robi różnicy :)
Mogłam kupić używany fotelik bez bazy i zaoszczędzić kilka stówek przecież nie ma żadnej różnicy :)
A kto powiedzial ze uzywany jest bezpieczny???
Ech...nie chce mi sie ciagnac tematu i sie glupio spierac. Nam tak mowili, byly niezalezne testy. Ja tych testow nie robilam.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A kto powiedzial ze uzywany jest bezpieczny???
Ech...nie chce mi sie ciagnac tematu i sie glupio spierac. Nam tak mowili, byly niezalezne testy. Ja tych testow nie robilam.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Padły tu też takie opinie
Ja też nie mam ochoty się spierać wkurza mnie tylko jak ktoś na siłę próbuje podważyć moje zdanie
Ja nie zamierzam nikogo przekonywać do swoich racji ani nikomu niczego nie będę udowadniać,wiem co widziałam, wiem co czytałam i to mi wystarczy
Cieszę się że mój syn będzie bezpieczny a ja będę czuć się pewnie jadąc z nim w samochodzie i nie będę musiała stałe zastanawiać się czy przypadkiem nie znajduję się w tym procencie ludzi popelniajacych błąd podczas montażu fotelika bez bazy
 
Padły tu też takie opinie
Ja też nie mam ochoty się spierać wkurza mnie tylko jak ktoś na siłę próbuje podważyć moje zdanie
Ja nie zamierzam nikogo przekonywać do swoich racji ani nikomu niczego nie będę udowadniać,wiem co widziałam, wiem co czytałam i to mi wystarczy
Cieszę się że mój syn będzie bezpieczny a ja będę czuć się pewnie jadąc z nim w samochodzie i nie będę musiała stałe zastanawiać się czy przypadkiem nie znajduję się w tym procencie ludzi popelniajacych błąd podczas montażu fotelika bez bazy
A co, niby ja na sile probuje podwazyc Twoje zdanie? Ja pisze co nam dzis mowili i jak wypadly testy bezpieczenstwa fotelika z baza i bez bazy.
Nie mowie ze ktos zle robi ze kupuje baze, bo ona ulatwia zycie i tak jak piszesz nie trzeba sie zastanawiac czy dobrze sie zapielo fotelik czy nie. Ja pisze o tym ze nam dzis mowiono ze bezpieczenstwo jest takie samo.
To Ty chyba na sile chcesz mnie przekonac do swoich racji. Komu mam wierzyc? Tobie? Czy niezaleznym testom? Jak myslisz? Jakbys miala jakies konkretne argumenty to bym sie z Toba zgodzila, ale konkrety dzis uslyszalam od tych ludzi[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie dzieje sie cos smiesznego biore dopochwowo Pimafucin ( na szczescie tylko 3 globulki) no i nie wiem co to ma znaczyc ale moja pipka ich nie toleruje i po chwili "wypluwa" mimo lezenia :D powpychalam kilka razy i dalam spokoj trudno co zdazylo sie rozpuscic to zdazylo nie bede pol noc teraz wpychac ciagle tego :p od jutra mam inne wiec moze beda bardziej przyjazne :)Ja fotelik tak jak kiedys pisalam - mam uzywany ale z pewnego zrodla i wiem ze tam wczesniej nic nie bylo... niestety wiele zalezy tez od naszych budzetow dziewczyny, a czasem tak jak wmoim wypadku moge miec uzywke pewna to po co kupowac nowy :)
 
A mnie zaczela bolec glowa i mi niedobrze. Dostalam tez wypiekow jak ruska lalka. Mam nadzieje ze mnie nic nie bierze. Goraczki nie mam, ale czuje sie jakby mnie traktor przejechal.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katharina - a nie lepiej odpuscic jakies kokony i tym podobne, a zainwestowac w porzadny fotelik? ciuszki i reszte mozna miec uzywane, ale niesprawdzony stary fotelik?
 
reklama
Do góry