reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Katharina, ja kupuje lezaczek bujaczek. Bo juz w mieszkaniu nie mam miejsca na zadne kosze. Lezaczek bedzie tylko uzywany jak bede chciala np umyc glowe albo cos ugotowac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Też chciałam kupić leżaczek.do momentu rozmowy z Zawitkowskim który powiedział kategorycznie NIE dla wszystkich leżaczków :-/

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też chciałam kupić leżaczek.do momentu rozmowy z Zawitkowskim który powiedział kategorycznie NIE dla wszystkich leżaczków :-/

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupuje. Nie bedzie dziecko w nim lezalo cale dnie, tylko kilka chwil hak bede glowe myc albo robic obiad.

Swoja droga to w foteliku dziecko ma gorsza pozycje a czasem jedzie sie gdzies kilka godzin z nim.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, ale te tansze uzywane wygladaja jak po wojnie :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz poświęcić sporo czasu ale znajdziesz perełkę, serio, ja po pierwszym usg gdzie okazało się że będą bliźnięta od razu zaczęłam szukać wózka,jak już wiedziałam że będzie to bugaboo a było to jakieś 25 min później :p trafiłam na ogłoszenia wózków w bdb stanie i nawet z okolicy, potem jak szukałam dla Pisanki też było kilka takich perełek także myślę że coś uda ci się znaleźć w bdb pieniądzach i w super stanie, czasem ludzie nie chcą zarabiać na sprzedaży a jedynie pozbyć się wózka i wystawiają je za bezcen :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupuje. Nie bedzie dziecko w nim lezalo cale dnie, tylko kilka chwil hak bede glowe myc albo robic obiad.

Swoja droga to w foteliku dziecko ma gorsza pozycje a czasem jedzie sie gdzies kilka godzin z nim.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Na necie widzialam taki lezaczek Tiny Love 3 w 1. Dosyc ze lezaczek to jeszcze na plasko dziecko moze lezec tak jak w koszu...
 
Dziewczyny a wiedzialyscie ze nie kazdy fotelik pasuje do kazdego auta? Ja sie dzis dowiedzialam i nie mialam o tym pojecia, ze fotelik przed zakupem trzeba przymierzyc do auta i tam z boku na foteliku jest poziomica narysowana i wedlug tej poziomicy fotelik musi byc dopasowany. No i jeszcze ze jak juz sie zapnie ten fotelik to raczka musi byc pionowo. Nie moze byc zlozona ani pod skosem, bo ona tez zabezpiecza przycewentualnym wypadku. W zyciu nie mialam pojecia o takich rzeczach.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a wiedzialyscie ze nie kazdy fotelik pasuje do kazdego auta? Ja sie dzis dowiedzialam i nie mialam o tym pojecia, ze fotelik przed zakupem trzeba przymierzyc do auta i tam z boku na foteliku jest poziomica narysowana i wedlug tej poziomicy fotelik musi byc dopasowany. No i jeszcze ze jak juz sie zapnie ten fotelik to raczka musi byc pionowo. Nie moze byc zlozona ani pod skosem, bo ona tez zabezpiecza przycewentualnym wypadku. W zyciu nie mialam pojecia o takich rzeczach.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja się o tym dowiedziałam na warsztatach Bezpieczny Maluch. Ratownicy uczulali żeby przymierzyć do auta i wózka przed zakupem. O tym pałąku też mówili, że nawet jak zamontuje się fotelik do wózka to nie powinno się przesuwać czy składać go, bo zabezpiecza dziecko w razie uderzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Flandi a nie mieliście zaznaczonych które to? Albo sprawdzcie na środku łóżeczka po dwóch stronach :) bo i nas tylko z jednej strony są i musieliśmy zamienić boki :)
 
reklama
Ja się o tym dowiedziałam na warsztatach Bezpieczny Maluch. Ratownicy uczulali żeby przymierzyć do auta i wózka przed zakupem. O tym pałąku też mówili, że nawet jak zamontuje się fotelik do wózka to nie powinno się przesuwać czy składać go, bo zabezpiecza dziecko w razie uderzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie ja sie dzis dowiedzialam na szkole rodzenia o tym.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry