reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja juz po....Niestety srednio kolorowo, dostalam leki na cisnienie, to drugie jest na skarju i musze teraz brac tabletki i mierzyc cisnienie, oby spadlo lub przynajmniej nie wzrastalo. Do tego lekarz mnie wkurza bo ciagle ghlupa pali wzgledem porodu wie ze chce rodzic w szpiatlu innym niz on pracuje i ciagle mi o nim gada i oczywiscie ze jak cisnienie bedzie za wysokie to musze zglosic sie na wizyte do niego jak najszybciej i wrazie czego to do tego "jego" szpitala no i pytam sie kiedy zdejmujemy pessar bo teoretycznie mial byc 25.10 zdjety a on mi mowi ze nie bedziemy go zdjemowac do konca i w szpitalu go zdjemiemy, jak uslyszalam ze zdejmiemy to mowie ze ale jak bo ja przeciez nie rodze tam gdzie on pracuje, a on aha i czy bylam juz po kwalifikacje zeby rodzic tam gdzie chce ja mowie ze tak, a on no dobra to zdejma jak sie zacznie tylko trzeba powiedziec ze jest. Zaczynam sie niepokoic czy pozniej nie bedzie akcji typu ze przenosze ciaze i znowu bedzie na sile ciagnal mnie do tego swojego szpitalika??
Martini, dziwny ten Twoj lekarz[emoji53]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co jest z tymi lekarzami? Ostatnio koleżanka też mi pisąła, że jej coś miesza strasznie itd Widzę, że im bliżej porodu to im coś odwala.
No to nie za fajnie z tym ciśnieniem masz :( A pessar raczej kilka tyg przed porodem się zdejmuje.
Moj jest super. Powiedzial ze nawet jak w swieta nie bedzie go w szpitalu, to specjalnie przyjedzie zrobic mi cesarke.
Ja sie czuje ze swoim ginem bezpiecznie, jesli chodzi o porod.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem o co juz w tym wszystkim chodzi - plakac mi sie chce, mial byc zdjety w 38 tyg a teraz co ?! Zalecil jeszcze masaz krocza zeby bylo latwiej przy porodzie i zeby nie bylo konieczne naciecie krocza. No i 11.5 kg do przodu duzo mi sie wydaje :(
Martini ja mam juz 13 kg! Teraz tyje 3 kg w ciagu 3 tygodni. Nie wiem od czego. Przypuszczam ze to moje hashi zwariowalo po odstawieniu sterydu.

A tamten lekarz gdzie bedziesz rodzic...nie mozesz do niego isc na konsultacje? Czesto po zdjeciu pessara zaczyna sie porod w ciagu paru dni.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po....Niestety srednio kolorowo, dostalam leki na cisnienie, to drugie jest na skarju i musze teraz brac tabletki i mierzyc cisnienie, oby spadlo lub przynajmniej nie wzrastalo. Do tego lekarz mnie wkurza bo ciagle ghlupa pali wzgledem porodu wie ze chce rodzic w szpiatlu innym niz on pracuje i ciagle mi o nim gada i oczywiscie ze jak cisnienie bedzie za wysokie to musze zglosic sie na wizyte do niego jak najszybciej i wrazie czego to do tego "jego" szpitala no i pytam sie kiedy zdejmujemy pessar bo teoretycznie mial byc 25.10 zdjety a on mi mowi ze nie bedziemy go zdjemowac do konca i w szpitalu go zdjemiemy, jak uslyszalam ze zdejmiemy to mowie ze ale jak bo ja przeciez nie rodze tam gdzie on pracuje, a on aha i czy bylam juz po kwalifikacje zeby rodzic tam gdzie chce ja mowie ze tak, a on no dobra to zdejma jak sie zacznie tylko trzeba powiedziec ze jest. Zaczynam sie niepokoic czy pozniej nie bedzie akcji typu ze przenosze ciaze i znowu bedzie na sile ciagnal mnie do tego swojego szpitalika??
O kurcze, dziwny ten lekarz, wygląda to tak jakby za wszelką cenę chciał Cię przekonać żebyś rodziła w jego szpitalu
 
Martini ja mam juz 13 kg! Teraz tyje 3 kg w ciagu 3 tygodni. Nie wiem od czego. Przypuszczam ze to moje hashi zwariowalo po odstawieniu sterydu.

A tamten lekarz gdzie bedziesz rodzic...nie mozesz do niego isc na konsultacje? Czesto po zdjeciu pessara zaczyna sie porod w ciagu paru dni.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Bylam u szefa szpitala 4 tyg temu na kwalifikacji do porodu co pisalam ze nie dal mi na cc, ale oczywiscie do sn zostalam zakwalifikowana no i powiedzial ze u tego caly czas mam sobie prowadzic ciaze i ze za 3-4 tyg zdejmie mi krazek wiec wypadalo 37+4tc. To jest prywatna klinika i wlasnie tutaj tez przyjmuje lekarz ktory mnie ciagnie na porod do innego, bo tutaj gdzie ja chce rodzic porodow nie odbiera. Mam nadzieje ze nie zamotalam za mocno :p
 
Tez mam takie wrazenie tylko pytanie dlaczego ? Przeciez on za mnie kasy nie dostanie bezposrednio ani ja nie zamierzam mu dac...to panstwowy szpital.
No ale szpital dostanie kasę za Ciebie
Może ma jakiś układ z dyrekcją,nie wiem sama, dziwna sytuacja, jeszcze ten pessar...powiedzieć że jest przed porodem, no zajebiste podejście o_O
 
No ale szpital dostanie kasę za Ciebie
Może ma jakiś układ z dyrekcją,nie wiem sama, dziwna sytuacja, jeszcze ten pessar...powiedzieć że jest przed porodem, no zajebiste podejście o_O
Nie wiem wlasnie jakie ma uklady ,ale zaczyna mnie to draznic, ale musze sie uspokoic bo moje cisnienie... :D
TeQuila ale co ze jest przed porodem? teraz powiedzial ze zdjety bedzie jak sie zacznie...nie wiem czy zle napisalam czy zle zrozumialas :)
 
reklama
Nie wiem wlasnie jakie ma uklady ,ale zaczyna mnie to draznic, ale musze sie uspokoic bo moje cisnienie... :D
TeQuila ale co ze jest przed porodem? teraz powiedzial ze zdjety bedzie jak sie zacznie...nie wiem czy zle napisalam czy zle zrozumialas :)
Zrozumiałam że z akcją porodowa masz się udać do szpitala i poinformować ich że masz krążek mimo iż powiedział że zdejmie ci go w 38tc i mimo tego że ściąga się go wcześniej a nie jak już się rodzi :D dobrze zrozumiałam? :p
 
Do góry