reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja w kwestii tsh i bóli głowy nie mam wiele do powiedzenia.
Niestety, mój krwiak to zagdka. Wczoraj dla odmiany na usg lekarz go nie zobaczył! Ale nie wierzę, że w ciągu tygodnia zniknął krwiak 7 cm na 2 cm. Pewnie dowiem się 12 marca, gdy pójdę na to super usg do szpitala. Mam jednak powoli zacząć chodzić. Pryznam, ze jak wczoraj pochodziłam, lepiej się czułam wieczorem.
 
Misia powolutku, pomalutku dojdziesz do siebie i zaczniesz normalnie funkcjonować. Limit złych rzeczy się dla Ciebie wyczerpał, teraz już będzie z dnia na dzień coraz lepiej za co trzymam kciuki.
 
hej dziewczynki

u mnie tak napadało że moje autko wygląda jak biała śnieżna kula:-D
więc chyba dziś daruję sobie wypad do sklepu....
mam nadzieję że do południa chociaż chodniki odśnieżą bo muszę psa wyprowadzić a on mały i biały ... boję się że mi się w śniegu zagubi :-)

co do ciąży właśnie zauważyłam że skończyliśmy 26 tydzień ( nie wiem kiedy to zleciało) ... chyba zadzwonię dziś do szkoły rodzenia i o terminy podpytam.... dolegliwości jakoś powoli ustępują... ból więzadeł też już sporadyczny... co prawda ze spaniem raz lepiej raz gorzej ostatnio ale to da się przeżyć .... tylko coś krew z nosa ostatnio mi się puszcza... (na szczęście nie za dużo)... miłego dnia:-)
 
[FONT=.HelveticaNeueUI]Dziewczyny czy Tsh 0,31 to powod do zmartwien?? Moze swiadczyc o nadczynnosci?[/FONT]

Kate - samo tsh obniżone w ciąży o niczym nie świadczy, musisz jeszcze zrobić ft3 i ft4 i jeśli te dwa parametry będą poza normami - idź do endokrynologa. Chociaż i to nie jest powodem do niepokoju - ja miałam tsh 0,01 i ft3 i ft4 poza normami do 20 tc, ale wszystkie pozostałe badania tarczycowe w normie i jestem tylko pod obserwacją endokrynologa, bó mój skok tsh związany był z dużą iością hcg. Także spokojnie kochana. Jeśli robiłaś wczoraj badania w diagnostyce - to możesz pójść do nich i wykupić ft3 i ft4 z tej samej próbki krwi.
 
Milla boroczku, też miewam częste bóle głowy. Oby ci szybko przeszły, a jak z ciśnieniem?
wlasnie nawet nie mierze ostatnio sobie cisnienia...ja za bardzo sie stresowalam skokami cisnienia...ale lekarz zawsze mowi, ze jest ok...
juz dzis z moja glowa lepiej i wierze, ze tak juz zostanie!!
a ty jak sie czujesz?

tylko coś krew z nosa ostatnio mi się puszcza... (na szczęście nie za dużo)... miłego dnia:-)
na krew z nosa polecam chlodne oklady i absolutnie nie smarkanie...tylko polozenie sie ( jezeli to nie sa oczywiscie duze krwawienia). jak bylam ost u gina to pytalam o to, bo tez mialam taki problem. gin powiedzial, ze w ciazy sluzowka nabrzmiewa i takie delikatne krwawienia sa normalne...wiec sie uspokoilam:tak:
 
reklama
Kate: w ciazy liczy sie ft4 bo to tego hormonu potrzebuje maluch. Dobrze zeby byla to wartosc nie mniejsza niz srednia dla danego przedzialu. Wazne sa tez przeciwciala tarczycowe. Wsio inne niewazne. Tsh mierzy sie tylko po to by zobaczyc jak hormony tarczycowe sa produkowane. Dla endokrynologa: ten bedzie patrzyl na tsg. Ale dobry ginekolog popatrzy tylko na ft4
 
Do góry