reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Coleta , ten żel nazywa się "Hyalobarrier Gel" producent fidia włochy , kupiłam go przez przedstawiaciela firmy PHU foto-farm Tomasz Klimas - rok temu kosztował mnie 630 zł , w razie pytań pisz:) Mogę znależć kontakt do przedstawiciela , ale to zalezy skąd jesteś , mają coś w rodzaju rejonizacji.
 
Kwisia ja używam Z Clareny "Anti - stretch sorbet , a wcześniej też tej firmy muss z kawiorem tez świetnie nawilżał a od kąd zaczęłam go używać przestały mi doskwierać problemy suchej skóry.
 
Hej Dziewczyny
Mam dobre wieści, maluszek rośnie jak na drożdżach
biggrin.gif
ma 60 mm, od ostatniej wizyty rączki i nóżki urosły, pojawiły się także paluszki. Kręgosłup bez żadnych braków, pęcherz moczowy na swoim miejscu, serduszko pięknie bije - uwielbiam ten dźwięk
biggrin.gif
a i najważniejsze przezierność 1,51
biggrin.gif
. Wg doktora piękny i zdrowy dzieciaczek.
Maluszek spał, ale jak doktor rozpoczął badania to się obudził i wierzgał nóżkami. Jestem bardzo szczęśliwa.
Teraz czekam na usg genetyczne to już za tydzień, jestem spokojna.

Dziękują Wam za miłe słowa i kciuki :-)
 
reklama
Do góry