reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja tez nieprzytomna - w nocy z 6 pobudek, dodatkowo kręcenie się w lóżku i od 6.30 na nogach - tzn dalej na leżąco:wściekła/y: Zgaga mi dokucza od wczoraj masakrycznie. Znacie jakiś sposób na hibernacje? Potrzebuję tak spędzić z 5 tygodni:-)
 
reklama
Aisha, ja też planuję Orłowskiego :-) Podobno jeśli chodzi o sale to fajerwerków nie ma, ale za to specjalistów mają bardzo dobrych a dla mnie to najważniejsze. Zaczęłaś już szkołę rodzenia u nich, planujesz? Ja idę na koniec marca.Misia, krwiak musi się zmniejszyć. Przecież leżysz i dbasz o siebie (łącznie z nocnymi rozrywkami ;-)
 
U mnie szkoła rodzenia odpada. Ale chce chodzić moja córka :-) Ciekawe, czy przewidują 10 latki w programie :-)
 
coleta ja też nie idę do szkoły rodzenia, za dużo jak dla mnie plątaniny, ciężko się dostać, a jeszcze ta cukrzyca -wszystko wokól niej się kręci. A co do Orłowskiego wlasnie, jak ja to mowie ide rodzic a nie na wakacje, warunki moga byc troszke gorsze, dojde jakos do tej lazienki itd, wazni są ludzie i atmosfera, no i zeby byli profesjonalni, no i moja prowadząca dr współpracuje z tym szpitalem, wiec mysle ze tam bedzie ok, no i mam blizej, latwiejszy dojazd itd. :)
 
Ostatnia edycja:
Marta już odpowiadam, nie udzielam się bo mam wczesną ciążę i sama nie wiem co będzie. 20 dpt beta niecałe 3500 ale na usg nie widać kropki. Dziś 3 tyg i dwa dni po punkcji i na usg słabo co było coś widać. Może to wina sprzętu.
 
Sony - grunt todobre usg. To ma ogromne znaczenie. Dziewczyny w szpitalu czasem straszyli brakiem serduszka, jak zaczynały płakać - litowali się i szli z nimi na parter, gdzie było lepsze usg i były zawsze serduszka.
 
reklama
Hej hej !!
odwiedzilam wczoraj Dr Wasilewskiego, ktory rozwiał moje obawy (na szczęscie!)
zupelnie nie rozumiem badan genetycznych w szpitalu, gdzie podobno jeden z lepszych genetykow nie potrafi dokladnie pomierzyc dziecka!
np. podobno malenstwo ma 74,8 mm długosci
a Dr Wasilewski dokladnie 2razy zmierzyl maluszka ( i za kazdym razem wynik nie chcial byc az tak wysoki!)
tak wiec mój maluszek ma 68mm a nie 74,8 !!!!
przyziernosc karkowa 2,1 a nie 2,6!
a termin wypada na 20 sierpnia a nie 15 ..

Dr nawet zmierzył stópkę :-) wiec moge kupic buciki hehehe
stopka 1cm ;-)

wiem, ze maleństwo rozwija się prawidlowo! I tej wersji zamierzam się trzymac!
 
Do góry