reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jestem :)
Wszystko jest ok :) Maluszek ma już 14 cm, waży 270 g :) a stopka ma jyz 3 cm :)
A oto kto mieszka u mnie w brzuszku :)
14695338868461839064098.jpg
 

Załączniki

  • 14695338868461839064098.jpg
    14695338868461839064098.jpg
    479,8 KB · Wyświetleń: 99
Dostałam juz skierowanie na polowkowe. Jutro musze zadzwonić i się umówić. Mam już zrobić obciążenie glukoza. Az mi słabo jak o tym pomyślę :(
Pisanka proszę o wpisanie na 25 sierpnia wizyta u gin
 
mavi, ewelin86 super wieści!

U mnie dołek, znowu plamienie z brązowego przeszło w podbite krwią i się nasiliło. Mam już serdecznie dość tego :/
 
reklama
Póki co na szczęście brudna ilościowo to nadal plamienie, a nie krwawienie. W porównaniu do tego krwawienia z którym pojechałam na izbę to nie jest źle. No ale wiadomo, że to zawsze niepokoi :/ Mam nadzieję, że się szybko uspokoi, cóż mi pozostało. Ale zaciśnięte kciuki zawsze mile widziane :)
 
Do góry