reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Smerfeta, podwójne płukanie tych rzeczy nie dało rady. No nic, spróbuję ostatni raz, żeby nie było jak przyjedzie teściowa i sie przyczepi, że nie używam :)

Kasik, na dłoniach już nie swędzi. Co prawda aż tak bardzo nie swędziało. Wewnątrz troszkę czasami zaswędzi, ale myślę, że jest ok. W szpitalu robili mi badania na choleostazę i nie mam, wszystko jest ok. No ale prób wątrobowych nie robili, więc może warto zrobić.

Ja karuzelki narazie nie kupuję, bo koleżanka mi obiecała po swojej córce, ale nie wiem czy to wypali. Jak nie to kupię, bo powoli się rozglądam.
Dziś z ciekawości weszłam na bloga Sroki i miała analizę kosmetyków z biedronki tych nowych co niedawno wprowadzili i napisała, że skład np płynu do kąpieli od 1 dnia życia jest super. Więc się zastanawiam nad nim albo ziajka.

montana, obyście szybko wyszły, bo nie ma jak w domu :)
 
Dzisiaj zaczęłam pranie ciuszków i nie ma ich tak dużo jakby sie wydawało . Jedno pranie białych i jutro puszczę kolorowe i bedzie poprane juz :)
 
Cześć Dziewczyny!

ja dzisiaj zawiozłam auto do przeglądu. I miałam sporo czasu na pochodzenie po galerii. Ale cieżko mi juz było bardzo, ledwo wrocilam do domu. Szyjka kłuje, ale skórczy brak:)

) Montana ale Wam juz dobrze razem, moj synek jest leniuchem:)) jak. To chlopaczyska:):szok:

Smerfeta - ja jestem zwolennikiem wygotowania rzeczy używanych ( nie ciuszków) przez 5 minut we wrzątku, ale tylko jednorazowo. Bo masz racje, te gumczki silikonowe i smoczki zmieniają barwę i sie znieksztalcają. Ale pierwszym razem wygotowalam wszystkie elementy laktatora i buteleczkę. Po tym juz starczy zanurzyć we wrzątku wszystkie elementy po kazdym użyciu. Albo mozna używać tych " sterylizatorow" urządzeń, które sterylizują parą.
 
Dziewczyny, sa w Pl pampersy Dodot? Tutaj ich pełno i zastanawiam sie czy to nie jest po prostu Pampers , niektóre produkty maja inna nazwę niz u nas a to jest to samo .
 
Doczytałam, to jest po prostu Pampers :)

Dokupiłam dzisiaj czapeczki i nie-drapki na rączki oraz chusteczki nawilżające. Oddałam te staniki i jutro albo w czwartek kolejne podejście, ale już wiem do którego sklepu iść, mam nadzieje że wyjde choć z jednym :)
 
reklama
Agaawa, nowe butelki i smoczki i te akcesoria laktatora też wygotowujesz pierwszy raz?
liskka, nie pomogę, bo nie słyszałam o takich pampersach. Ja mam zamiar zamówić pod koniec marca 1 stanik, ciekawe co z tego wyjdzie.
 
Do góry