reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Montana trzymam kciuki!!!


Dziewczyny piekne brzuszki ale powiem Wam ze jak urodzilam to nigdy nie zlapalam sie na tym abym "szukala" swojego brzucha ciazowego ani oczekiwala ruchow, normalnie jak reka odjal:)


A takie malenstwa sa niesamowite, wiecie jak taki maluszek odrazu wie ze trzeba ciagnac cycka... normalnie szok. Teraz moja Sonia to sama sobie cycka wklada do buzi :-) wazne aby w zasiegu jej buzi lezal.
 
Joasia ja ten klin kupilam dopiero teraz a Hania ma 7 mc . Czekam dopiero na przesylke. Zdecydowalam sie na ten klin bo Hani poci sie glowka na zwyklej poduszce i ten klin fajnie wyprofilowany bo dzidzius nie spi juz tak na plasko .
 
Joasia na mam zestaw kołderka i poduszka (z naturalnym wypełnieniem) ale poduszki nie używam jeszcze, za to kupiłam klin poduszkę i dobrze zrobiłam bo młody z tych uklewajacych bardzo na początku i leży pod katem jak w tych szpitalnych lozeczkach (kuwetach).
Tak naprawdę w "praniu" wyjdzie co potrzeba a co nie , czego bedziecie używać , ja kupiłam otulacz a w ogóle go nie użyłam , mam tez śpiworek ale raz go użyłam potem młody ulał , wzielam do prania i nie użyłam, ale pewnie jak młody zacznie bardziej wierzgać nóżkami i sie odkrywać to bede używała , a juz zaczyna skubany szaleć :)
Dzisiaj ładnie pospalismy prawie 4 godzinki , obydwoje :) cisza, spokój , ciemno w sypialni i czuje sie Wyspana :) zneczylismy sie wizytą w poradni preluksacyjnej :) i u babci (teściowej) bo chciała juz ciotek przywieźć na "zwiedzanie" rano gdzie my sie szykowaliśmy na badania a ja w pizamie mokrej od mleka chodziłam , wiec powiedzieliśmy ze to mu wypadniemy i przy okazji obiad dostalismy :p moj "ulubiony " sparowany schabowy
Dobranoc dziewczynki :)
Montana mam nadzieje ze tulisz juz córeczkę :)
 
Joasia ja kupowałam i od narodzin będzie włożony. Tyle że był dużoooo tańszy.


Edit
Ale ja go nie używam jako poduszka , pościel tylko jest włożony między materac a stelaż i tak zalecają go wkładać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przymierzalam sie dzisiaj do spakowania torby do szpitala i jestem w szoku ile tego jest. Spakowalam tylko rzeczy dla mnie, czyli kosmetyki, reczniki, koszule, szlafrok, bielizna, gatki jednorazowe, nakladki na wc, krem na brodawki, podklady poporodowe, wkladki poporodowe, wkladki laktacyjne, recznik jednorazowy, papier toaletowy, kubek, sztucce itp. No i jest cala sredniej wielkosci walizka, szok. A gdzie rzeczy dla dziecka? Najwiecej miejsca zajmuja podklady poporodowe. Jest ich tylko 10 szt a paczka jak duza pampersow. Powiedzcie mi co wziac dla dziecka oprocz pampersow, chusteczek i ciuszkow? Czy kosmetyki do kapieli, kremy, reczniki itp brac? Kto kapie dziecko w szpitalu, my? W czym i jak? Mam coraz wiecej prozaicznych pytan i watpliwosci. A jak bede chciala isc pod prysznic to co z dzieckiem? Powierzyc sasiadce czy isc wtedy kiedy np M bedzie u nas?

Przyszla dzisiaj przesylka ze stanikami i koszulami Alles. Sa bardzo dobre jakosciowo. Jest tez mila niespodzianka bo do kazdej koszuli sa dolaczone niedrapki z tego samego materialu co koszula, super :)
 
Do góry