reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik słuchaj tych ze szpitala :) co szpital to inaczej . Ja szlam sie kąpać jak ktos do mnie przyszedł :) wiec spokojnie, rozumiem ze podkładów na łóżko nie dają i ciebie w szpitalu ? Bo rzeczywiście duzo miejsca zajmują , ja sie zamieściłam w mała walizkę na kółkach a małego w małą torbę /kosmetyczke :) zreszta zestaw szpitalny miałam z wymiennymi "woreczkami" do sPItala na patologie( ręcznik do włosów i do kąpieli oraz zwykle koszule) i do porodu (dodatkowy ręcznik i koszula) oraz po porodzie (2 koszule do karmienia i świeże ręczniki ) ImageUploadedByForum BabyBoom1424989322.319090.jpg o nawet zdjęcie zrobiłam :)
Aaa Kasik pamiętaj o wodzie w butelkach najlepiej z takimi dziubkami a nie zakrętkami, bedzie ci wygodniej pic bez użycia 2 rąk :) i jakies przekąski dla siebie jak juz bedziesz mogła jesc a nie bedzie to pora posiłku w szpitalu - mogą to byc biszkopty :) ty akurat CC ale przy SN ważne jest by pić po trochu aaaaa i jeszcze pomadka nawilżająca do ust w trakcie porodu często używałam bo usta strasznie wysychaly aaa i niech tatuś weźmie drobne do automatu z kawą :) tatuś tez przekąski bedzie podjadal ja miałam Banany i colę ale to zachcianki z porodówki ktore zostały :) wiec M w nocy podjadal :) moze te wiadomości sie którejś przydadzą :)
Edit: Kasik suszarka do
Włosów jeszcze :)

Ja tez
Miałam
Linomag do pupy a
Do kąpieli używali szpitalnych raz Hipp'a a raz Johnsona , mimo iz szpital dawał Pampersy na dodatek te co używam to miałam pół paczki swoich i je zużyłam :)
Pamiętaj tez o proszku i octanisepcie, u nas panie wieczorem tylko pryskaly po kapaniu
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424989322.319090.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424989322.319090.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
reklama
Lilka dzieki, wlasnie po cc lezy sie dluzej i wiecej rzeczy potrzebnych. Po ilu godzinach mozna probowac wstac? Po ilu mozna jesc? Jak zabieraja dziecko na noc to przynosza do karmienia jak placze czy co iles tam godzin? A jak nie bede miala pokarmu to pielegniarki karmia czy przynosza butelke i ja karmie?

Genna w szpitalu daja tylko takie podklady w gatki a na lozko zalecaja wziac swoje, zeby sie nie krepowac, ze sie pobrudzilo lozko. Przy porodzie sn jest troche inaczej niz cc. Nie cierpie tych dziubkow w butelkach, nie umiem z nich pic, zawsze powietrze mi sie zasysa ;)
 
Kasik jezeli bedziesz miala cc to nie bierz dla siebie nic oprocz wody . Jedna butelka na poczatek wystarczy a i tak nie pozwola Ci pic po zabiegu tylko dzioba moczyc. O jedzeniu zapomnij . Lepiej jesc to co Ci dadza i o ktorej godzinie niz sobie zaszkodzic. A biszkopty jak cos to w 2 dobie dopiero
 
Przynosza na cycowanie na cala noc zabieraja. Ja wstalam dopiero na drugi dzien bo cc mialam pozno i wypadalo zeby mnie pionizowac o 22 i czekalysmy do rana. Raniutko przyszla polozna pomogla wstac zaprowadzila pod prysznic pomigla sie wykapac powycierac i odprowadzila na lozko. Potem malucha przywiezli. I caly dzien byl ze mna a na noc znow poprosilam zeby zabrali. W porze obiadowej dobe po cc przyniesli mi sucharka potem kisiel ...
 
reklama
Do góry