reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla, a ja dzis miałam odwrotną sytuacje do Twojej. Kurier przyniósł wyprawke do łozeczka, łącznie ze stelazem do baldachimu. Paczka nie była cieżka, moze miała ze 3 kg- a on mi ja postawił na przedpokoju i sie pyta czy gdzie mi nie przeniesc. I jeszcze mówił ze pewnie jakis becik dla maluszka i sie usmiechał że myslałam ze sie chce na kawe wepchac hahaha.
 
reklama
Montana kciuki oby to oczekiwanie już sie skończyło :)
Mało sie udzielam ale Was podczytuję. Coraz mi trudniej i ciężej wszystko robic i jak cos zrobię w domu to potem nawet pisać mi sie nie chce :)

Gratuluje przy okazji mamuskom :) tez chce takie cudo!!!! No dobra moja niech jeszcze sie podpasie :)

Co do wagi to moja niunia w 29t4d ważyła 1875g. Dr przewiduje kluseczke około 3800g.

W przyszła sobotę kończę szkole rodzenia. Zajęcia sa bezpłatne w prywatnej przychodni mojego dr także miły gest z jego strony.

Co do brzuszków to jestem w szoku!!!! Czy ja jedna jedyna mam wielki brzuchol??? Wstawie potem jak przypozuje :)

Wczoraj przejrzałam darowane ciuszki. Boże sam róż !!!! A obiecałam sobie ze różowym mówimy nie! Ale nie będę wybrzydzać bo potem zawsze okazuje sie ze wszystko sie przyda także pierwsza pralka poszła bo podobno lepiej jak ciuszki wyprane poleza w domu a i ja będę miała głowę spokojniejsza :)

Kucze dziewczyny jeszcze miesiąc i kwietniowki dadzą czadu!!!!
 
A oto mój brzuchol ImageUploadedByForum BabyBoom1424939934.965437.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1424939947.986284.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424939934.965437.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424939934.965437.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 53
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424939947.986284.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424939947.986284.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 46
Hania ale piekny brzuszek! Całkiem spory jest, ale sliczny.

Na pociechę Ci powiem, ze moj Piotruś bedzie chodził w jednym różowym pięknym welurowym spiochu z czerwonymi sercami. Bo taki przepiękny kupiłam jak myślałam, ze bedzie Majeczka! A jest taki cudny, ze go nie oddam. Moze tylko do ludzi go nie bede ubierać:))

ja ja w wannie jestem, zaraz ide na ktg i jeszcze do marketu dzisiaj, ostatnie zakupy zrobić.

Montana &&&&&&&&& coś sie nie odzywasz, pewnie małą Zosinkę juz tulisz!
 
reklama
Do góry